Дипломна робота «Шляхи вдосконалення PR-діяльності в закладах культури та мистецтва»

З предмету Реклама · додано 30.11.2016 18:16 · від Lub · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ .3 Розділ 1. Теоретико-методологічні аспекти дослідження pr-діяльності у сфері культури та мистецтва.7 1.1. Аналіз поняття PR діяльності, його функції та задачі .7 1.2. Форми та цiлі PR-заходів в сфері культури та мистецтва.15 1.3. Особливості проведення PR-заходів в культурно-мистецькій сфері. .23 Розділ 2. Аналіз стану pr-діяльності культурно-мистецьких закладів .30 2.1. Аналіз культурно-мистецьких закладів України .30 2.2. Eфективність використання PR-діяльності для закладів культури та мистецтва.38 2.3. Аналіз PR-діяльності культурно-мистецьких закладів Харкова (на прикладі Музею видатних харків’ян імені К. І. Шульженко ) .43 Розділ 3. Напрями підвищення ефективності pr-діяльності в закладах культури та мистецтва .52 3.1. Формування PR-служби на підприємстві: аргументи на користь створення, оцінка ефективності.52 3.2. Розробка рекомендацій щодо вдосконалення PR- діяльності в культурно-мистецьких закладах (на прикладі Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка).60 3.2.1. Загальна характеристика ХНАТОБу ім. М. В. Лисенка.60 3.2.2. Аналіз стану PR- діяльності ХНАТОБу ім. М. В. Лисенка.62 3.2.3. Рекомендації щодо вдосконалення PR-діяльності ХНАТОБу ім. М. В. Лисенка.73 Висновки .81 Список використаних джерел .83 Додатки .89

Висновок

Сьогодні заклади культури і мистецтв все частіше переосмислюють свою діяльність, це обумовлено зміною їх ролі в суспільстві. В даний час заклади культури і мистецтв орієнтуються і беруть участь не тільки в культурних процесах, але і в соціальних та економічних, продовжуючи залишатися при цьому і центрами дозвілля.
Варто скасувати, що аудиторія установ культури і мистецтв значно розширилася, а потреби аудиторії в сфері організації дозвілля різко змінюються.
Предметом культурної боротьби різних закладів культури і мистецтв, стає вільний час населення, і як наслідок потребує інноваційних розробках і технологіях для розвитку конкурентних переваг.
Сьогодні установи культури більше не є монополістами на ринку культурних послуг. Сфера культури вдосконалюється і розвивається в умовах конкуренції (зовнішньої і внутрішньої), і необхідно визнати, що основним конкурентом на ринку дозвілля населення стають торгово-розважальних центри і підприємства.
У сфері закладів культури та мистецтва впровадження PR-діяльності є одним з основних вимог до компетентності сучасного управлінця. PR включає в себе різні форми роботи з відвідувачами закладу, інвесторами, ЗМІ, населенням, громадськими організаціями, власним персоналом.
В силу професійних особливостей, саме заклади культури та мистецтва мають необхідний набір засобів для успішної PR-діяльності: творчим потенціалом, матеріально-технічною базою, адміністративним і організаційним досвідом.
В процесі проведення дослідження рішення поставлених завдань привело до наступного:
1. В ході роботи вдалося розглянути PR та суміжні з ним поняття. Було виявлено, що ключовими визначеннями в дослідженні є: PR, заклад культури, установка, PR-захід та інш.
2. Існує безліч видів і способів впровадження PR-установок в діяльність структур установ культури. Найпершим і найважливішим кроком є створення PR – структури у закладі, що відповідає за виконання, впровадження і реалізацію PR-діяльності в повсякденну роботу організації.
Перша, і на наш погляд важлива PR-задача закладів культури - це робота по формуванню сприятливого іміджу організації. Основні способи були розглянуті і проаналізовані.
Друга задача-формування ефективних взаємовідносин із засобами масової інформації, є логічним продовженням першої.
Третя задача, актуальна для сучасних установ культури, це формування і підтримка діяльності власної прес-служби. Структура прес-служби визначається залежно від величини відомства, його цілей і завдань, від інтересу суспільства до його роботі, від прагнення і вміння керівництва вести публічну діяльність.
В ході дипломної роботи було проаналізовано PR - діяльність закладів культури та мистецтв Харкова на прикладі музею видатних харків`ян ім. К.І. Шульженко та виділено основі переваги та недоліки PR- діяльності.
У третьому розділі дипломної роботи було розглянуто доцільність створеня у закладі культури та мистецтв PR-відділу. Проаналізована PR- діяльність Харківського національного академічного театру опери та балету ім. М. В. Лисенка та на основі цього розроблено рекомендації щодо вдосконалення PR-діяльності та сворення спеціалізованого PR-відділу у театрі.
Проведене дослідження дозволило досягти загальної мети і вирішення конкретних завдань, поставлених у роботі, а також підтвердило ефективність застосування методологічних принципів, що є її основою.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?