Дипломна робота «Стратегії Public Relations в політичній діяльності», 2016 рік

З предмету Реклама · додано 30.11.2016 18:08 · від Lub · Додати в закладки
165 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Теоретичні аспекти pr-стратегій у політичній сфері.6 1.1. Історичні витоки поняття Public Relations та PR-стратегій.6 1.2. Політика: поняття та етапи розвитку.11 1.3. Особливості PR в політичній сфері.16 1.4. Елементи стратегій Public Relations та їх особливості.19 Розділ 2. Аналіз pr-стратегій у сучасному українському політикумі.24 2.1. Специфіка українського політичного Public Relations та етнонаціональні особливості.24 2.2. Аналіз прийомів політичних PR-кампаній.32 2.3. Аналіз стратегії PR-кампанії на прикладі політичної партії «Сила Людей».40 2.3.1. Історія розвитку політичної партії «Сила Людей».40 2.3.2. Аналіз стратегії виборчої піар-кампанії.44 Розділ 3. Розробка pr-стратегії української політичної партії.52 3.1. Проблематика PR-галузі в українських політичних партіях.52 3.2. Основні рекомендації щодо удосконалення PR-діяльності у політичних партіях.57 3.3. Розробка та здійснення PR-стратегії української політичної партії на прикладі партії «Сила Людей».63 Висновки.81 Список використаних джерел.84 Додатки.90

Висновок

В сучасних умовах політики розробка PR стратегії вибирається для того, щоб політична партія могла отримати максимальний прибуток у вигляді позиції в рейтингу партій в передвиборній гонці від своєї роботи. З огляду на це піар-заходи спрямовані на рекламу кандидатів або самої ПП, підвищення рейтингу на виборах і просування.
PR-діяльність в рамках виборчих кампаній є по суті одним із засобів досягнення основної мети передвиборної боротьби, а саме залучення на свій бік якомога більшого числа виборців. Суб'єктами політичного PR можуть виступати будь-які суб'єкти політики - політичні партії, владні структури, політичні діячі, лідери тощо
Мета політики (державного сектора) в демократичному розумінні - пристрій гармонійного суспільства, в якому реалізовувалися б інтереси всіх його членів. Основними замовниками роботи в цій галузі виступають політичні діячі, тому мета PR для політики - збільшення електорату того чи іншого політика.
У ході дипломної роботи була виявлена актуальність питань дослідження стратегій Public Relations в політичній діяльності з метою розробки найбільш оптимальних елементів стратегії для досягнення оптимального рівня конкурентоспроможності партії. Ні для кого не секрет, що в сьогоднішньому динамічному світі дослідження категорій менеджеріального дискурсу в політиці нерозривно пов'язані з аналізом комунікаційних потоків, що пронизують управлінську діяльність. Таким чином, варто визнати необхідність звернення стратегічних досліджень в сфері політичного управління як до вивчення внутриорганизационного поля політики, найчастіше що базується на впровадженні IT-розробок в структури політичних інститутів, так і до всебічного аналізу комунікаційних технологій, що дозволяють вийти за межі окреслених меж внутрішньої структури політичної організації за допомогою механізмів інтерактивності, сформованих комплексом PR-технологій.
На завершення аналізу PR-стратегії в сфері політичного управління варто висвітлити її найважливіша умова. Сутність процесу комунікаційної взаємодії між політичними інститутами не зводиться до забезпечення односторонньої маніпулятивної зв'язку між соціумом і державними структурами. Аналіз суспільно думки, взаємодія за допомогою ЗМІ в підсумку повинні детермінувати вдосконалення безпосередньо самого менеджеріального патерну в загальнодержавному масштабі.
На основі теоретичного аналізу цілком очевидним є те, що без впровадження стратегічної моделі, спрямованої на аналіз і використання громадського сектора в процесі управління, його ефективність явно буде підірвана нездатністю рішення всього спектра завдань, які управлінським апаратом проблем, обумовлених існуючими в державі потребами. Будь-яка, навіть сама високопрофесійна робота в системі політичного управління не може відкидати властивість соцієтальні всій менеджериальній парадигмі, яке потребує суттєвого аналізу та імплементації в процес побудови стратегій для підвищення ефективності роботи політико-управлінського комплексу, а отже - створення умов для стабільного процвітання політичних систем.
В якості предмета дослідження в дипломній роботі було розглянуто шляхи удосконалення стратегій Public Relations в політичній сфері на прикладі політичної партії «Сила Людей», які розроблені з урахуванням проведеного аналізу навчальної та дослідницької літератури. У їх структурі передбачені рекомендації, розробка PR - стратегії, розрахунки і собівартість заходів.
Головна мета аналіз стану PR-діяльності у сфері політики для розробки PR-стратегій полягає у дослідженні специфіки українського політичного паблік рілейшнз, аналізі прийомів політичної піар-кампанії та стратегії виборчої піар-кампанії ПП «Сила Людей».
Відповідальність PR-стратегій в сфері політичного управління полягає в роботі з інформаційними та комунікаційними потоками, забезпечення формальної репрезентації політичної організації і конструюванні, таким чином, механізмів публічності в умовах мережевого підходу до аналізу політичного управління. Саме тому бачиться стратегічно важливим розглянути складову процесів управління, основна функція якої полягає у взаємодії політичного інституту з населенням або, інакше кажучи, впровадженні грамотних стратегічних моделей по встановленню зв'язків з громадськістю.
У ході дипломної роботи були досягнуті усі поставлені завдання та питання розкриті.

Коментар модератора

Дана робота є авторською — її текст унікальний, містить посилання на використану літературу. Робота є повнотекстовою, відповідає темі та змісту, містить всі перелічені додатки та здана на високу позитивну оцінку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 165 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?