Реферат «Аналіз показників розвитку міжнародної торгівлі»

З предмету Міжнародна економіка · додано 29.11.2016 17:08 · від Наталия · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Позиції України на світових ринках сировини, товарів, послуг та інтелектуальної власності станом на 2015 р. 2. Аналіз показників розвитку міжнародної торгівлі України 3. Висновки проведеного дослідження.

Висновок

В експорті і імпорті України найбільші обсяги торгівлі спостерігаються з країнами Європейського Союзу. Друге місце посідають країни Європи. З 40 країн Європи, які торгують перші місця у торгівельному обороті належать Німеччині, Італії, Польщі та Угорщині. З інших європейських країн виділяються Словаччина, Чехія, Румунія. Країни Азії посідають третє місце в зовнішній торгівлі України сальдо торговельного балансу з ними додатне. Серед 41 азіатської країни, що ведуть торгівлю з Україною, перші місця посідають Китай, Туреччині і Таїланду. Серед інших країн Азії в торгівлі з Україною виділяються Сірія, Ливан, Іран, Японія, Індія, Південна Корея. В торгівлі України товарами з 37 країнами Америки виділяють США, а також Бразилія, Канада, Аргентина, Чилі, Венесуела, Перу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?