Курсова робота «Створення підприємства в Україні (на прикладі ПП "Світоч")», 2016 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 20.11.2016 18:39 · від kseniya_www · Додати в закладки
77 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні аспекти створення нового підприємства 1.1. Сутність, цілі на завдання відкриття нового підприємства 1.2. Особливості відкриття підприємств в Україні Розділ 2. Розробка проекту створення нового підприємства 2.1. Місія, цілі та завдання відкриття нового підприємства 2.2. Оцінка зовнішніх факторів впливу на відкриття нового підприємства 2.3. Оцінка внутрішніх факторів, що впливають на відкриття нового підприємства Розділ 3. Фінансовий план відкриття нового підприємства 3.1. Формування фінансового плану 3.2. Оцінка ефективності створення нового підприємства Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Нобхідно відзначити, що в умовах затяжної економіко-політичної кризи в Україні діяльність підприємств стає все більш ускладненою. Це пов'язано, по-перше, із нестабільною ситуацією в економіці, а по-другое, з введенням додаткового податкового навантаження.
Незважаючи на те, що в порівянні із останніми роками зменшено податок на прибуток до 18%, а також розмір єдиного соціального внеска, введено податок на нерухомість, який сплачується практично кожним власником магазину.
Підприємства в умовах ринкового середовища самостійно визначають основні цілі та напрямки своєї діяльності, розпоряджаються ресурсами і результатами на свій розсуд, з метою ефективного ведення господарської діяльності підприємство має розробити стратегію щодо оптимізації пропорцій економічної системи, якою воно є, за критерієм максимізації конкурентного статусу. Жодне підприємство не може досягти переваги над конкурентами за всіма комерційними характеристиками товарів і послуг та засобами їх просування на ринку. Необхідно обрати пріоритети і виробити таку стратегію, що найбільшою мірою відповідатиме тенденціям розвитку ринкової ситуації і найкраще використовуватиме сильні сторони підприємства.
Роздрібну торгівлю товарами експерти вважають одним із найефективніших варіантів бізнесу, який швидко окуповується і в подальшому приносить непогані доходи. Це пояснюється тим, що людина, навіть живучи економно, завжди буде витрачатись на продукти харчування.
Одним із найперспективніших варіантів відкриття бізнесу являється саме торгівля продуктовими товарами. Плануючи відкрити невеликий магазинчик, підприємець вагається, чи зможе він конкурувати на ринку роздрібної торгівлі з іншими. Як показує практика і на думку вже досвідчених підприємців, ці сумніви безпідставні, тому що саме маленький магазинчик буде приносити своєму власнику найбільшу вигоду, при умові його грамотної організації. Необхідно тільки оцінити ринок та визначити сили конкурентів, оскільки з появою нового магазину відбудеться перерозподіл ринку, і щоб втриматись на плаву діючі підприємства будуть знижувати ціни.
Такий бізнес потребує не тільки великих стартових затрат для його повноцінної організації, але й його «живлення» фінансами в процесі роботи.
Для реалізації ідеї для бізнесу ПП "Світоч" необхідні кошти. Будь-яке підприємство, яке розпочинає свою діяльність на ринку, повинно мати власні кошти, що формують статутний капітал. Для досліджуваного підприємства сума власних коштів становить 250.0 тис. грн.. Даних коштів недостатньо для того, щоб закупити всі необхідні активи для роботи підприємства, тому необхідно взяти кредит. Щоб підрахувати суму, необхідну для кредитування, потрібно порахувати вартість інвестицій. На першому етапі підрахуємо вартість капітальних інвестицій - вкладень в нерухомість, транспорт, обладнання та інші основні засоби. Сума капітальних інвестицій становить 387 тис. грн. Крім них, також потрібні обігові кошти. Їх вартість складає сума запасів на складах та грошові кошти на розрахунковому рахунку. Необхідна сума запасів для початку бізнесу становить 20.0тис. грн. Також потрібні кошти для реєстрації підприємства та інших витрат, пов'язаних із відкриттям фірми. Загальна сума інвестицій становить 416.0тис. грн. Головне завдання, яке повинно виконати підприємство - це перейти поріг беззбитковості. Щоб визначити значення точки беззбитковості потрібно спланувати витрати підприємства. Для організації бізнесу потрібно залучити трудові ресурси. Планова чисельність персоналу становить 2 чол. Якщо запланувати середню місячну заробітну плату на рівні 3.0 тис. грн., то річні видатки на персонал складуть 87.84 тис. грн.
Для виготовлення товарів та послуг необхідні витрати матеріалів. Планова матеріалоємність продукції становить 86.0%, таким чином планові затрати матеріалів в першому році роботи складуть - 1097.16 тис. грн. Амортизаційні витрати складають 47.77 тис. грн.
До складу інших витрат можуть бути включені витрати на оренду, рекламу, перевезення товарів, комунальні видатки та податки. Сума інших витрат операційної діяльності в першому році діяльності складає 43 тис. грн. Підрахувавши всі витрати можна спрогнозувати точку беззбитковості, яка складе 1303.27 тис. грн. в 2016 році. Попередня оцінка потужності ПП "Світоч" дає можливість спрогнозувати, що такий дохід підприємство може отримати за рік, тому є сенс взяти кредит на 24.0 місяців під 22.0% річних. Сума кредиту 474.40 тис. грн. За попередніми підрахунками плановий дохід ПП "Світоч" повинен скласти 1498.76 тис. грн., це дасть можливість отримати 164.21 тис. грн. чистого прибутку.
Оцінка ефективності інвестиційного проекту показала, що при даних прогнозах грошових потоків період окупності становить 1.76 років, а чистий приведений дохід - 762.76 тис. грн.

Коментар модератора

Дана робота є авторською — її текст унікальний, містить посилання на використану літературу. Робота є повнотекстовою, відповідає темі та змісту, містить всі перелічені додатки та здана на високу позитивну оцінку.

35 сторінок

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 77 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення