Курсова робота «Розробка бізнес-плану підприємства», 2016 рік

З предмету Фінанси підприємства · додано 20.11.2016 18:36 · від kseniya_www · Додати в закладки
77 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Генерація бізнес-ідеї 2. Дослідження ринку продукції та послуг 3. План і стратегія маркетингу 4. План виробництва продукції 5. Організаційний план 6. Інвестиційний план 7. Планування джерел інвестицій 8. Фінансовий план 9. Оцінювання та страхування ризиків Висновок Додатки

Висновок

Для реалізації бізнес-ідеї ПП "Фіт-Стайл" необхідні кошти. Будь-яке підприємство, яке розпочинає свою діяльність на ринку, повинно мати власні кошти, що формують статутний капітал. Для досліджуваного підприємства сума власних коштів становить 50.0 тис. грн.. Даних коштів недостатньо для того, щоб закупити всі необхідні активи для роботи підприємства, тому необхідно взяти кредит. Щоб підрахувати суму, необхідну для кредитування, потрібно порахувати вартість інвестицій. На першому етапі підрахуємо вартість капітальних інвестицій - вкладень в нерухомість, транспорт, обладнання та інші основні засоби. Сума капітальних інвестицій становить 206 тис. грн. Крім них, також потрібні обігові кошти. Їх вартість складає сума запасів на складах та грошові кошти на розрахунковому рахунку. Необхідна сума запасів для початку бізнесу становить 10.0тис. грн. Також потрібні кошти для реєстрації підприємства та інших витрат, пов'язаних із відкриттям фірми. Загальна сума інвестицій становить 226.0тис. грн. Головне завдання, яке повинно виконати підприємство - це перейти поріг беззбитковості. Щоб визначити значення точки беззбитковості потрібно спланувати витрати підприємства. Для організації бізнесу потрібно залучити трудові ресурси. Планова чисельність персоналу становить 1 чол. Якщо запланувати середню місячну заробітну плату на рівні 2.0 тис. грн., то річні видатки на персонал складуть 29.28 тис. грн.
Для виготовлення товарів та послуг необхідні витрати матеріалів. Планова матеріалоємність продукції становить 3.0%, таким чином планові затрати матеріалів в першому році роботи складуть - 6.66 тис. грн. Амортизаційні витрати складають 91 тис. грн.
До складу інших витрат можуть бути включені витрати на оренду, рекламу, перевезення товарів, комунальні видатки та податки. Сума інших витрат операційної діяльності в першому році діяльності складає 95 тис. грн. Підрахувавши всі витрати можна спрогнозувати точку беззбитковості, яка складе 246.59 тис. грн. в 2016 році. Попередня оцінка потужності ПП "Фіт-Стайл" дає можливість спрогнозувати, що такий дохід підприємство може отримати за рік, тому є сенс взяти кредит на 48.0 місяців під 22.0% річних. Сума кредиту 242.20 тис. грн. За попередніми підрахунками плановий дохід ПП "Фіт-Стайл" повинен скласти 345.22 тис. грн., це дасть можливість отримати 82.85 тис. грн. чистого прибутку.
Оцінка ефективності інвестиційного проекту показала, що при даних прогнозах грошових потоків період окупності становить 1.99 років, а чистий приведений дохід - 341.03 тис. грн.

Коментар модератора

Дана робота є авторською — її текст унікальний, містить посилання на використану літературу. Робота є повнотекстовою, відповідає темі та змісту, містить всі перелічені додатки та здана на високу позитивну оцінку.

38 сторінок

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 77 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення