Реферат «Аналіз корпорації McDonalds», 2016 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 03.11.2016 18:20 · від Ян Стефановский · Додати в закладки
17 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Коротка характеристика компанії 4 2. Історія створення компанії 5 3. Логотип 12 4. Продукція 14 5. Організаційна структура компанії «макдональдс», особливості стратегій управління 19 6. Фінансовий стан підприємства 25 Висновки 29 Список використаних джерел 30

Висновок

Глобалізація економічної діяльності є однією з головних тенденцій у розвитку сучасного світу, яка істотно впливає не лише на економічне життя, але й має політичні (внутрішні та міжнародні), соціальні і навіть культурно-цивілізаційні наслідки. Україну також не оминули сучасні процеси глобалізації світового економічного розвитку, які дали змогу поступово інтегрувати нашу країну до міжнародної економіки.
Одним із проявів глобалізації у сучасному світі є компанія “МакДональдз”, що була заснована у кінці 40-х років братами МакДольд у США. Зараз під торговою маркою “МакДональдз” працює близько 38 000 ресторанів в 120 країнах світу (в тому числі близько 14 тисяч з них розташовані в США). З них значна частина (близько 25 тис.) управляється по франчайзингу, тому асортимент ресторанів, розмір і склад порцій може сильно відрізнятися в різних країнах.
У 1985 р. МакДональдз було включено до списку „Dow Jones Industrial” (показник щоденного стану національної економіки США, що розраховується на основі показників 30 найбільших і найвпливовіших компаній країни).
Таким чином непримітний колись Гамбургер по праву зайняв своє місце серед літаків, потягів та автомобілів як один зі стовпів американської економіки.

Коментар модератора

Дана робота є авторською — її текст унікальний, містить посилання на використану літературу. Робота є повнотекстовою, відповідає темі та змісту, містить всі перелічені додатки та здана на високу позитивну оцінку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 17 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?