Курсова робота «Захист прав дітей в Україні», 2016 рік

З предмету Право · додано 28.08.2016 23:22 · від Алена · Додати в закладки
77 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Теоретичні аспекти та нормативно-правове забезпечення прав дітей прав дітей в Україні.6 2. Національні та міжнародні механізм захисту прав дітей в інтернеті. 12 3. Практичні рекомендації батькам щодо забезпечення безпеки дитини в мережі інтернет.16 Висновок.24 Використана література.25

Висновок

Проблема соціально-правового захисту дітей в України сьогодні в часи економічної та соціальної нестабільності є особливо актуальною. Прийнята нормативно-правової база, що забезпечують юридичну підтримку дитинства в Україні, але діти продовжують залишатися однією з найменш захищених категорій населення. Саме на дітях позначаються хворобливі наслідки суспільно-політичних та соціально-економічних процесів, що відбуваються в суспільстві. Захистити і зберегти дитинство здоровим психічно і фізично – потенційна передумова стійкого економічного і соціального розвитку будь-якої країни. Загалом соціально-правовий захист дитини передбачає:
- здійснення державної соціальної дитячої політики (або соціальної політики з питань дитинства);
- проведення спеціальних державно-громадських дитячих програм комплексних і цільових, як державного так і місцевого рівня;
- удосконалення законодавчого забезпечення і захисту прав дітей;
- створення соціальної служби або спеціальних служб з питань захисту прав дитини.
Основні правила безпечної роботи в Інтернет: не надавати нікому свої паролі; без гострої необхідності не висвітлювати особисту інформацію по електронній пошті, в чат-кімнатах; не відповідати на послання непристойного та грубого змісту; повідомити старшим про отримання інформації, яка примусить почуватись незручно або налякано; не погоджуватись на зустріч з випадковим онлайновим другом. Якщо все ж таки це необхідно, то зустріч повинна відбуватися в громадському місті або у присутності друзів чи батьків; не відправляти нікому своє фото; не здійснювати комерційні операції через мережу Інтернет.

Коментар модератора

Дана робота є авторською — її текст унікальний, містить посилання на використану літературу. Робота є повнотекстовою, відповідає темі та змісту, містить всі перелічені додатки та здана на високу позитивну оцінку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 77 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?