Дипломна робота «Програма обробки експлуатаційних даних систем радіозв’язку», 2015 рік

З предмету Техніка, технології · додано 26.06.2016 00:06 · від Наталья · Додати в закладки
150 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Засоби радіозв’язку в цивільній авіації 1.1. Загальна характеристика засобів радіозв’язку 1.2. Аналіз засобів радіозв’язку цивільної авіації України 1.3. Питання експлуатації засобів радіозв’язку 2. Аналіз процесів експлуатації радіотехнічних засобів 2.1. Система експлуатації засобів радіозв’язку 2.2. Аналіз процесної моделі експлуатації радіозв’язку 2.3. Аналіз показників надійності засобів радіозв’язку 3. Процес продовження терміну служби (ресурсу) засобів радіозв’язку 3.1. Аналіз інструкції про порядок продовження ресурсу 3.2. Синтез процедури прийняття рішень щодо продовження терміну служби 3.3. Порівняльний аналіз програмних засобів для обробки статистичних даних 4. Моделювання та аналіз статистичних даних 4.1. Моделювання процесів обробки статистичних даних під час продовження терміну служби засобу радіозв’язку 4.2. Порівняльний аналіз запропонованих та діючої процедур обробки даних щодо продовження терміну служби 4.3. Настанова з експлуатації програмного засобу 4.4. Пропозиції щодо модернізації процесу продовження терміну служби Висновки Список використаних джерел

Висновок

Дипломна робота присвячена аналізу процесу обробки експлуатаційних даних під час продовження терміну служби засобів зв’язку та розробці відповідної програми для його забезпечення.
Для цього в роботі спочатку були проаналізовані сучасні засоби зв’язку, що використовуються для обслуговування повітряного руху в цивільній авіації України. Аналіз цих засобів показав, що сьогодні використовується як аналогове, так і цифрове обладнання, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Частина цих засобів вичерпує свій ресурс, проте за надійнісними характеристиками їх використання ще можливе.
У роботі проведено аналіз існуючих систем експлуатації засобів радіозв’язку. Як показує практика, ці системи забезпечують ефективне функціонування радіотехнічних засобів на основі безперервного моніторингу їх параметрів, здійснення коригувальних та запобіжних дій, проведення операцій з технічного обслуговування та ремонту тощо.
Аніліз процесів експлуатації показав, що одним із основних є процес продовження терміну служби, в якому проводиться оброблення та аналізування статистичних експлуатаційних даних. Цей процес в Україні регламентується «Інструкцією про порядок продовження терміну служби (ресурсу) наземних засобів радіотехнічного забезпечення польотів і авіаційного електрозв’язку цивільної авіації України». Для підвищення ефективності продовження терміну служби було запропоновано альтернативні методики розрахунку ресурсу засобів авіаційного зв’язку, такі як:
– визначення інтенсивності відмов за весь період експлуатації;
– визначення інтенсивності відмов починаючи з другої половини нормальної експлуатації;
– визначення інтенсивності в ковзному вікні за три, чотири та п’ять відмов.
Для аналізу всіх алгоритмів була написана програма в середовищі MathСad, що дозволила визначити їх ефективність.
Порівняльний аналіз запропонованих алгоритмів обробки даних засвідчив переваги алгоритмів розрахунку показників надійності у ковзному вікні. Алгоритм з використанням ковзного вікна приймає рішення по забороні продовження ресурсу своєчасно, якщо об’єктивно відбулося погіршення технічного стану засобу радіозв’язку.
Запропоновані методики та програмний продукт, що їх реалізує, можна використовувати в інших галузях промисловості, де застосовуються засоби радіозв’язку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 150 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?