Курсова робота «Цілі кримінального права», 2015 рік

З предмету Право · додано 20.06.2016 15:02 · від Головач Леонід · Додати в закладки
70 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ 1. Загальні засади дослідження цілей в кримінальному праві 1.1. Ціль як категорія філософії 1.2. Поняття та сутність «цілей» та «задач» в теорії кримінального права Розділ 2. Цілі кримінального права в аспекті кримінального законодавства України Розділ 3. Цілі окремих інститутів кримінального права 3.1. Цілі кримінальної відповідальності 3.2. Цілі застосування покарання 3.3. Цілі застосування інших заходів кримінально-правового характеру

Висновок

«Ціль - це те, що хтось хоче (вміст чийогось л. Бажання) і вважає, що може каузіровать (результат каузации) за допомогою наявних у його розпорядженні ресурсів»
Тобто, на сьогоднішній день спрямованість кримінального права, його перспективна ціль пов’язується не із знищенням злочинності, а із зниженням її рівня та утриманням злочинності на мінімально можливому рівні, який є безпечним для людини, суспільства та держави. Безпечним для людини, суспільства, держави є такий рівень злочинності, при якому забезпечуються належні умови для реалізації прав, свобод та інтересів людини, забезпечується функціонування та розвиток суспільства і держави. Кінцева ж ціль кримінального права - досягнення контролю над злочинністю
Цілі кримінального права не закріплені в КК України, однак це зовсім не означає, що їх не можливо виокремити на теоретичному рівні. Так, розглядаючи кримінальне право в якості частини, фрагменту загальної системи права, С. Ю. Тимохін зазначає, що його головна ціль полягає в реалізації за допомогою специфічних кримінально-правових засобів, які обумовлені її функціями, того головного орієнтиру, який закріплений в Основному законі. Можна сказати що, таке визначення є досить узагальненим і потребує певного уточнення. Не так давно перед кримінальним правом стояла ціль повного викорінення злочинності в державі. Однак, весь досвід Радянського Союзу продемонстрував утопічність даної цілі. Досить влучно відображають стан речей щодо даної проблеми слова відомого вченого М. С. Таганцева: «Закінчуються криваві війни, замиряються народи, але немає кінця боротьбі попередження злочинів) передбачає досягнення перспективної та кінцевої цілей кримінального права. Тому, враховуючи абстрактний характер перспективної та кінцевої цілей кримінального права, вважаємо, що законодавець обрав вірний шлях, закріпивши в кримінальному законі саме його найближчі цілі - завдання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 70 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали