Курсова робота «Тепло як екологічний фактор.», 2015 рік

З предмету Інше · додано 23.04.2016 15:30 · від Любов Олександрівна · Додати в закладки
70 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Тепло як екологічний фактор Розділ 2. Деревні види які мають їстівні плоди. Морфологфя, ареал та використання в озелененні Розділ 3. Асортимент деревних рослин для створення тіньових критих алей Розділ 4. Видовий склад, біологічні і екологічні особливості, декоративна цінність основних деревних та кущових видів у дендропарку «Дружба» Висновок Додатки Список використаних джерел

Висновок

Зелені насадження мають велике значення в санітарно-гігієнічному, архітектурному та суспільно-культурному відношенні. Насамперед вони є джерелом утворення кисню повітря. Зелені насадження покращують мікроклімат, що пом'якшують температурний режим відкритих просторів у спекотні літні днів.
Крім того, крона дерев затримує сонячну радіацію і створює затінення. Пилезахисний функція зелених насаджень широко використовується при благоустрої населених місць. Озеленюють захисні зони між промисловими підприємствами, забруднюючими повітря і житловими кварталами, а також обсаджують зеленими насадженнями ділянки по периметру лікувальних установ, житлових кварталів.
Спостереження показують, що зелені насадження зменшують концентрацію в повітрі різних газів (оксиду азоту, окис вуглецю та ін) шляхом розсіювання їх у верхні шари атмосфери і затримки листям. Деревні насадження зменшують вуличний шум.[7]
Зелені насадження надають сприятливий вплив на організм людини, покращуючи теплообмін. Слід відзначити і психологічне значення зеленого массиву – поліпшення настрою та самопочуття.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 70 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?