Реферат «Екологічні проблеми у виробництві фосфорної кислоти», 2016 рік

З предмету Екологія · додано 19.04.2016 20:31 · від катя ракова · Додати в закладки
17 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 1. Отримання фосфору. 7 2. Отримання фосфорної кислоти. 11 2.1. Отримання термічної фосфорної кислоти. 12 3. Екологічна оцінка відходів фосфорної промисловості. 17 3.1. Очищення газу у виробництві фосфору і фосфорної кислоти. 19 3.2. Очищення стічних вод виробництва фосфору і фосфорної кислоти. 22 3.3. Утилізація шламу у виробництві фосфору і фосфорної кислоти. 28 3.4. Утилізація фосфогіпсу у виробництві і фосфорної кислоти. 34 4. Шляхи рішень екологічних проблем фосфорного виробництва. 36 Висновок. Перелік джерел інформації. 48

Висновок


Традиційно вирішення екологічної проблеми в промисловості знаходилося поза виробничого процесу і полягала в реалізації технологій уловлювання забруднювачів навколишнього середовища, а також у складуванні відходів або їх обробки різними методами. Зараз необхідна інтеграція технологій хвостових природоохоронних і ресурсозберігаючих (заснованих на використанні відходів) у виробничому процесі.
Пріоритетність впровадження інтегрованих природоохоронних технологій визначається тоннажністю і токсичністю утворюють забруднень з урахуванням ефективності дії існуючих сьогодні очисних споруд. Побудова таких технологій має здійснюватися одночасно за такими напрямами:
1. Створення ефективних методів і установок очищення промислових викидів;
2. Удосконалення існуючих і розробка нових технологій, які дозволяють скоротити або виключити технологічні стадії, на яких утвориться основна кількість відходів;
3. Розробка раціональних методів утилізації відходів.
В даний час завдання управління відходами повинна вирішуватися на основі ієрархії. У цьому разі головний пріоритет віддається прагнення уникнути утворення відходів, далі; якщо вони утворюються, то необхідно прагнути до їх мінімізації; потім розглядаємо можливість вторинного рециклінгу відходів; наступний рівень обробка первинних відходів; і, нарешті, поховання відходів. Рециклінг відходів передбачає не тільки їх повернення у виробництво основної продукції, але і їх продаж зацікавленим споживачам.

Коментар модератора

Дана робота є авторською — її текст унікальний, містить посилання на використану літературу. Робота є повнотекстовою, відповідає темі та змісту, містить всі перелічені додатки та здана на високу позитивну оцінку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 17 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?