Реферат «Політичні портрети в.Винниченка і С.Петлюри», 2015 рік

З предмету Історія · додано 11.04.2016 22:10 · від катерина · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Короткі відомості про В.Винниченка 2. Політична кар’єра 3. Біографічні відомості про С.Петлюру 4. Політичний шлях Висновки Список використаної літератури.

Висновок

Перші сходження В. Винниченка і С. Петлюри на владний Олімп заверши- лися відставками. Останні могли б бути гучними, довго обговорюватися в суспільстві. Цього не сталося. Надто складною, тривожною була загальна ситуація. Українська Народна Республіка, як найбільше завоювання нації, народу, Української революції, невідворотно наближалася до катастрофи. Гинули і найвищі здобутки всього попереднього життя двох політиків. Відставки сталися з місячною різницею. В добу революцій це значний термін. За цей час УНР встигла пройти шлях від юридично автономної частини неіснуючої федеративної демократичної республіки Росії до самостійної, незалежної, суверенної держави [1, c.181]. Дуже шкідливим, за оцінкою В. Винниченка, стало й те, що діями С. Петлюри «уся акція, весь рух зразу, з самого початку було поставлено під марку одної, окремої особи, офарблено персональним характером, звужено, збіднено, затуманено. Всі по- встанці, які почали стікатися до революційних центрів, стали називатися «петлюрівцями». «Петлюра йде на Гетьмана», «Петлюра кличе проти німців». Часто серед се- лянства, яке до сього не чуло імені Петлюри, чулись такі поголоски: «Ага, ось іде Петлюра на Гетьмана, вона йому покаже; слава Богу, не буде вже більше отої України». Словом, зразу було внесено цим якраз усе те, чого хотіли уникнути партії: персональний характер справи, неясність цілей, безпрограмність, відсутність колективності, навіть відсутність республіканського характеру руху» [1, c.255]. Ось такими ми побачили В.Винниченка і Петлюру, з різних сторін і з різними поглядами.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?