Курсова робота «Вплив реклами на активізацію продажу товарів на роздрібному торговельному підприємстві», 2013 рік

З предмету Товарознавство · додано 31.03.2016 19:03 · від karina · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Сутність і види реклами та механізм її впливу на активізацію продажу товарів у магазині 5 2. Коротка економічна характеристика та стан матеріально-технічної бази підприємства 19 3. Дослідження рекламного середовища підприємства. Аналіз реклами підприємства 24 4. Посилення впливу реклами на активізацію продажу товарів 30 5. Підвищення ефективності реклами на підприємстві 35 Висновки і пропозиції 42 Список використаної літератури 45

Висновок

Реклама - сплачена неперсоналізована комунікація, здійснювана ідентифікованим спонсором і використовує різні засоби з метою схилити до чогось аудиторію або вплинути на неї. Реклама має кілька характерних ознак: не претендує на неупередженість; є оплаченим поданням; багатофункціональна; зобов'язана повідомляти точні відомості; просуває конкретні ідеї, товари і послуги; може чітко вказувати на особу, і в той же час носити неособистісний характер; здатна принести успіх або провал; діє в обстановці невизначеності.
Унікальна торговельна пропозиція (Россер Рівс) повинно містити конкретна пропозиція для споживача, пропозиція повинна володіти могутньою споживчої привабливістю; воно повинно містити відомості про ступінь якості товару або послуги.
Основні цілі реклами - привернути увагу покупця; створити сприятливий образ; формувати потребу, позитивне ставлення до фірми; стимулювати збут; нагадувати.
Завдання реклами - рекламувати нові та вже відомі для клієнта товари і послуги, існує безліч ознак класифікації реклами. Вона виконує функції: економічну, маркетингову, соціальну; комунікаційну; ідеологічну; виховну, політичну.
Головною особливістю новітніх технологій рекламування та їх відмінністю від звичних прийомів паблік рилейшнз є вплив на підсвідомість людини. Саме використання таких прийомів дає можливість активізувати продаж товарів у роздрібних торговельних підприємствах.
Об'єктом курсової роботи є організація рекламної діяльності у гіпермаркеті "Караван" TOB "Адвентіс". Гіпермаркет "Караван" є якірним підприємством ТРЦ "Глобал", самим великим магазином у м. Житомирі, послугами якого користуються мешканці міста та його гості. Асортимент товарів нараховує біля 70 тис. найменувань товарів. Гіпермаркет "Караван" прибуткове підприємство, обсяги товарообороту якого постійно зростають. Кожна гривня, вкладена в активи підприємства в динаміці років приносить все більше прибутку, рентабельність активів зростає. Відділ маркетингу і реклами щоденно проводить моніторинг цін конкурентів, акцій і спеціальних пропозицій, які вони проводять. Отримана інформація аналізується за допомогою сучасних інформаційних технологій, постійно визначаються конкурентні і неконкурентні товари на ринку м. Житомира.
Фактично, рекламну політику магазину визначає апарат управління (департамент маркетингу та реклами) TOB "Адвентіс", який знаходиться у м Києві. У TOB "Адвентіс" централізована організація рекламної діяльності.
Для активізації продажу товарів використовується зовнішня та внутрішня реклама. Рекламні засоби виготовляються як власними силами так і спеціалізованими рекламними агенціями. Джерелом поповнення магазину рекламними матеріалами щодо своїх товарних марок є постачальники, які не тільки надають друковані засоби, обладнання, цінники, а й проводять дегустації, семплінги. "Караван" має власний логотип з основним червоним кольором. Цей колір використовується при виготовленні власної рекламної продукції: цінників, плакатів, банерів, журналів, біл-бордів. Крім друкованих засобів реклами використовується радіо-реклама, Інтернет, рекламна викладка, усна реклама тощо.
Стимулювання споживачів до покупки у гіпермаркеті "Караван" здійснюється систематично і різноманітно. Для залучення додаткових покупців у гіпермакеті здійснюються заходи стимулювання продажу: акції, програма лояльності, знижки для пенсіонерів, дегустації, семплінги.
Найбільшу частину комунікаційного бюджету гіпермаркет "Караван" TOB "Адвентіс" витрачає на рекламу, при цьому найменше коштів виділяється для надання знижок. Це можна пояснити тим, що ціни підприємства вже є доступними споживачам.
Рекламні витрати є зростаючими, оскільки підприємство прагне реалізувати ціль — завоювання та розширення частки ринку. Така стратегія застосовується з метою залучення нових клієнтів та зменшення впливу конкурентів на ринок.
В цілому гіпермаркет "Караван" здійснює ефективну рекламну політику, яка дозволяє залишатися лідером роздрібного ринку м. Житомира впродовж усього часу існування.

Для підвищення ефективності реклами зокрема і комунікаційної політики в цілому необхідно:
1. розробити програму та графік реалізації програми комунікаційної
політики;
2. провести інтенсивну двохмісячну рекламну компанію;
3. постійно підтримувати і розвивати конструктивний діалог з
провідними засобами масової інформації;
4. розміщувати іміджеві статті в місцевих ЗМІ;
5. впроваджувати рекламу на транспорті;
6. використовувати нестандартні рекламні засоби, додаткові акції.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали