Дипломна робота «Комплексне дослідження поведінки споживачів», 2006 рік

З предмету Маркетинг · додано 05.10.2007 13:46 · від Віталік · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні аспекти досліджень поведінки споживачів 1.1. Процес прийняття рішення про купівлю споживачем 1.2. Чинники впливу на поведінку споживача 1.3. Маркетингові інструменти дослідження поведінки споживачів Розділ 2. Аналіз діяльності ДП «ПАНАВТО» та його ринкового середовища 2.1. Загальна характеристика підприємства 2.2. Аналіз маркетингової діяльності підприємства 2.3. Аналіз поведінки споживачів Розділ 3. Заходи з приводу впливу на поведінку споживачів ДП «ПАНАВТО» 3.1Розширення товарного асортименту та методів обслуговування споживачів 3.2. Вдосконалення дослідження ринку споживачів Висновки

Висновок

В процесі розробки дипломної роботи було вивчено та проаналізовано поведінку споживачів. Огляд спеціальної літератури свідчить про те, що кожне підприємство повинне ставити перед собою важливе завдання – дослідження кінцевих споживачів, оскільки саме вони являються головним джерелом прибутковості фірми. Клієнт – центр уваги для всіх організацій.

На мій погляд, головною метою вивчення поведінки споживачів є виявлення причин її динаміки. З метою підвищення ефективності своєї діяльності кожне підприємство повинно навчитися своєчасно реагувати на зміни смаків та потреб клієнтів. Це дає можливість вносити відповідні зміни в свій продукт для задоволення нових потреб споживачів.

Аналіз останніх маркетингових досліджень показав, що питання передбачення поведінки споживачів в процесі діяльності підприємств на сьогодні являється одним із найактуальніших. Центральним завданням є визначення рушійних сил, які впливають на процес прийняття рішень щодо придбання продукції, основними з яких є:

• усвідомлення особою своїх потреб у конкретному товарі чи послузі;
• знаходження інформації про необхідний товар;
• пошук можливих альтернатив серед іншої продукції;
• придбання вибраного товару;
• визначення впливу придбаної продукції на послідуючу поведінку споживача.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали