Дипломна робота «Удосконалення управління готельними комплексами в Харківській області», 2015 рік

З предмету Туризм · додано 23.03.2016 17:51 · від Lub · Додати в закладки
150 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти управління готельними комплексами. 6.1.1. Зміст основних понять готельного господарства. 6 1.2. Фактори розвитку готельного господарства. 17 1.3. Механізм управління готельними комплексами. 24 Розділ 2. Аналіз стану управління готельними комплексами в харківській області. 30.2.1. Стан готельного господарства Харківської області. 30 2.2. Аналіз діяльності ПАТ "Готель "Мир". 43 2.2.1. Організаційна структура ПАТ "Готель "Мир". 43 2.2.2. Фінансово-економічний аналіз підприємства. 54 Розділ 3. Шляхи удосконалення управління готельними комплексами в харківській області. 59.3.1. Проблеми готельного господарства Харківщини. 59 3.2. Перспективи вирішення проблем готельного господарства Харківщини. 69.3.3. Впровадження інноваційних технологій в систему управління ПАТ "Готель "Мир". 79. Висновки. 91 Список використаних джерел. 94 Додатки. 100

Висновок

В дипломній роботі проведене дослідження теоретичних та практичних аспектів удосконалення управління готельними комплексами в Харківській області. За результатами дослідження сформульовано наступні висновки:
1. Готельне господарство є однією з важливих складових сфери послуг в Україні і ефективне його функціонування сприяє пожвавленню соціально-економічного розвитку країни та окремих її регіонів. Умовами розвитку готельного господарства певної, конкретної території (держави, регіону, району, центру) є різні поєднання внутрішніх і зовнішніх чинників.
2. Аналіз стану готельного господарства Харківської області виявила, що мало місце зниження чисельності туристів, що були обслуговані суб'єктами туристичної діяльності Харківської області в 2013 році в порівнянні з 2012 роком. На території Харківської області у 2013 р. функціонувало 221 колективний засіб розміщування (юридичних - 136 та фізичних осіб - 85). Номерний фонд готелів Харківської області в 2013 році становив 2283 номери в закладах юридичних осіб та 1061 номер в закладах фізичних осіб підприємців.
3. Практичні аспекти діяльності готельного господарства в роботі розглянуті на прикладі ПАТ «Готель «Мир», що об'єднує в собі: готель, ресторан, кафе, бари. Основні служби готелю «Мир» - це служба прийому і розміщення, служба експлуатації номерного фонду та надання послуг, технічні та інженерні служби, служба харчування, склад і т. д. Чисельність персоналу ПАТ «Готель «Мир» скоротилась на 41 особу в 2013 році в порівнянні з 2012 році. В структурі персоналу переважають жінки, особи віком 15-34 років, особи з середньою спеціальною освітою та фахівців. Аналіз фінансово-економічного стану показав негативний фінансовий стан підприємства, та його погіршення у 2013 році в порівнянні з 2011-2012 рр. У підприємства протягом 2011-2013 років дуже низькі показники рентабельності, та спостерігається їх різке зменшення у 2013 році
4. Оцінка ефективності системи управління готельними господарствами Харківщини виявила низку проблем, серед яких основними є: низький рівень сервісу в готелях; низька мотивація персоналу готелів; відсутність ефективної бізнес складової в веденні готельного господарства; відсутність належного рівня безпеки в готелях; низький показник використання місткості готелів в Харківській області. Окремою низкою проблем, які стримують розвиток сфери гостинності є проблеми, пов’язані з розвитком в’їзного та внутрішнього туризму в області.
5. З метою вирішення проблем запропоновано впровадити впровадження міжнародних стандартів менеджменту якості ISO 9001. Запропонована інтегрована система менеджменту закладів розміщення включає процеси обробки заявок, закупівлі, переміщення, надання послуг, фінансовий менеджмент, управління навколишнім середовищем та інші. Всі ці процеси повинні працювати на досягнення результату ефективного розміщення та задоволення клієнта. Застосовуючи дану систему менеджменту в закладах готельного господарства Харківщини створюють упевненість в можливостях своїх видів діяльності, а також основу для постійного поліпшення і забезпечення гідними умовами розміщення. Це веде до зростання задоволеності клієнтів, довгострокового розвитку і фінансового успіху готельних комплексів.
6. В роботі зазначено, що найбільш ефективними та прийнятними є наступні заходи щодо підвищення ефективності діяльності підприємств готельного господарства Харківщини: покращити стандарти обслуговування; створити фірмовий стиль; відкрити регіональну готельну мережу (на доцільність даних заходів вказує вигоди управління мережами, підтримка туристичного бренду Харківщини); звернути увагу на підготовку персоналу.
7. З метою підвищення ефективності управління ПАТ "Готель "Мир" запропоновано впровадити інноваційні технології, а саме розробити 3D тур по готелю. Це дозволить на підсвідомому рівні підвищити коефіцієнт довіри клієнта до готелю і зробити його перебування максимально комфортним. Переваги сферичних 3D панорам і віртуальних турів: ефект присутності та інформативність; економія часу і фінансових ресурсів; загальнодоступність; привабливість і оригінальність. Пропонуємо замовити 3D тур по готелю в компанії «Миру Мир». Вартість виготовлення та розміщення на сайті готелю 3D туру коштуватиме 6800,00 грн.
8. В роботі також запропоновано провести розширення асортименту послуг готелю.за рахунок проведення різного роду культурних заходів: виставок, презентації, показів на території готелю. Відновлення роботи елітного дамського клубу. Облаштування тенісного корту на території готелю. Головною метою побудови тенісного корту є отримання конкурентних переваг на ринку готельних послуг міста Харкова. Капітальні вкладення в побудову критого тенісного корту окупляться за 3 роки, тоді ж як відкритого за 7,5 років. Використання і впровадження вищеперерахованих і інших інновацій сприяє поліпшенню якості обслуговування, підвищення конкурентоспроможності та іміджу готелю «Мир», зробивши його унікальним. За допомогою правильно введених в готель інновацій, значно збільшиться число постійних клієнтів. Гість, йдучи з готелю, повинен покидати його тільки з приємними емоціями, підкресливши для себе важливі фактори, які є тільки в цьому готелі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 150 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?