Дипломна робота «Соціальна реклама патріотичного характеру в Україні в 2014-2015 роки», 2015 рік

З предмету Реклама · додано 23.03.2016 17:37 · від Lub · Додати в закладки
150 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ.1. Теоретичні основи соціальної реклами та української свідомості в системі національних цінностей.7 1.1. Соціальна реклама її сутність, види та характеристика.7 1.2. Реклама патріотичного харакетру як різновид соціальної реклами в Україні.16 Розділ 2. Аналіз комерційної та соціальної реклами патріотичного характеру.27 2.1. Архетипи та основні цінності українського менталітету в рекламі.27 2.2. Використання патріотичних мотивів в комерційній рекламі.34 2.3. Класифікація соціальної реклами патріотичного характеру на прикладах відеороликів та друкованої реклами.47 Розділ 3. Пропозиції щодо створення та розповсюдження соціальної реклами патріотичного характеру В україні.73 3.1. Цілі, задачі соціальної рекламної кампанії «Патріотизм без фанатизму».73 3.2. Медіаплан та етапи реалізації соціальної рекламної кампанії.78 Висновки.92 Список використаних джерел.95 Додатки.108

Висновок

Таким чином, в умовах розвитку українського суспільства дедалі важливішого значення набуває питання української ідентичності.
Особливості сучасного етапу формування національної ідентичності в Україні визначаються, з одного боку, потребою реалізації ідеї нації на основі цінностей українства, з іншого – необхідністю реалізації соціально-економічних інтересів громадян безвідносно до їх станової, етнічної, релігійної та політичної визначеності.
З’явилася необхідність в систематичній діяльності із популяризації соціальних, національних цінностей, досягнення суспільно корисних цілей, привернення уваги до загальнонаціональних проблем у суспільстві та шляхів їх розв'язання.
Тому, ефективним інструментом позитивного інформаційного впливу стає соціальна реклама, яка традиційно покликана змінити ставлення населення до певних соціальних проблем, а в дальшій перспективі сприяти формуванню нових соціальних цінностей.
Соціальна реклама патріотичного характеру є одним із різновидів соціальної реклами, яка спрямована на формування патріотичних почуттів та готовності до активної діяльності на користь держави, розповсюдження якої не має на меті отримання прибутку.
Соціальна реклама патріотичного характеру :
– спонукає замислитися над національною приналежністю;
– закликає до об’єднання;
– просуває інтереси державних інститутів;
– створює атмосферу, моду, наприклад, мода на все українське;
– популяризує та розповсюджує суспільні ідеї вирішення загальнонаціональних проблем;
– формує патріотичні почуття та готовність до активної діяльності на користь держави.
На сьогодні соціальна реклама патріотичного характеру знаходиться на стадіїї свого розвитку. Завдяки масовому характеру та високій швидкодії вона є важливим інструмент формування патріотизму. Основною ознакою реклами патріотичного характеру являється використання національної символіки та загальнонаціональних ідей розвитку українського суспілсьтва, що ідентифікують українців як окрему націю.
Таким чином, соціальна реклама, яка ґрунтується на патріотичному вихованні є складним інструментом впливу на формування української ідентифікації, громадської думки, щодо важливих суспільних питань державотворчого характеру.
Сьогодні реклама патріотичного характеру успішно функціонує, приваблюючи аудиторію до суттєвих проблем нашої країни. Вона змушує задуматись над цими проблемами, а також знайти вихід та активно брати участь в побудові успішного, незалежного громадянського суспільства.
Як показав попередній аналіз патріотичні мотиви використовуються як в комерційній так і в соціальній рекламі.
Найчастіше патріотичний тренд використовували компанії з українським корінням, особливо компанії, які працювали на ринках товарів та послуг масового споживання.
При цьому, зазвичай вони не створювали якісно нових продуктів чи послуг, а обмежувались використанням у рекламі кольорів українського національного прапора, елементів дизайну української вишиванки та слів, асоціативно пов’язаних із патріотизмом. Цим самим вони наче говорили: «Ми – свої! Купуйте нас».
Національне маркування може бути маркетинговим ходом або елементом для привертання уваги більшості споживачів. Але все ж таки на кінцевий результат продажу впливають фактори якості товару та відповідної ціни. Якщо продукція із національною символікою, але неякісна, то покупець відчує себе ображеним і не буде повторно купувати такий товар. Тому у погоні за національними трендами не можна забувати про відповідну якість продукції, термін її споживання, умови складування, супутні послуги.
Використання національних мотивів може бути важливим фактором прийняття рішення щодо здійснення покупки. Але для цього продукт чи послуга обов’язково повинні мати щось унікальне – раціонального характеру. Без раціонального фундаменту реального, довгострокового збільшення продажів очікувати не варто.
Що стосується соціальної реклами, то тут слід зробити висновок, що загальнонаціональні проблеми стали рушійною силою для створення дуже потужних проектів. В Україні з’явилася якісна соціальна реклама, яка закликала допомагати, не залишатися байдужим, вчила нести відповідальність за свої дії. Якщо говорити про рекламу, метою якої є нематеріальні речі, такі як національна ідея чи патріотизм, то її ефективність можна було виміряти шляхом проведення опитувань.
Згідно даним соціологічної групи «Рейтинг» рівень патріотизму в Україні виріс на 10 % порівняно з 2010 роком. Разом із цим, більш ніж вдвічі зменшилася кількість тих, хто не вважає себе патріотом, з 15% у 2010 році проти 6% у 2014.
Соціальна реклама патріотичного характеру, яка була спрямована на збір коштів також вважається дуже ефективною, оскільки виконала свої завдання та зібрала близько 100 мільйонів гривень. Вважається, що такої підтримки Збройні Сили України ще ніколи не отримували.
Реклама спрямована на збереження ресурсів України допомогла зекономити більше 4 млрд доларів.
Таким чином, роль соціальної реклами патріотичного характеру в Україні є надзвичайно важливою, оскільки вона є саме тим інструментом, за допомогою якого можна реалізовувати вирішення нагальних проблем національного масштабу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 150 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали