Дипломна робота «Організація та облік розрахунків по заробітній платі та аналіз трудових ресурсів підприємства», 2007 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 05.10.2007 09:36 · від Sankin54 · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Теоретичні аспекти характеристики оплати праці та розрахунків по оплаті праці 1.1. Економічна сутність оплати праці.6 1.2. Особливості нарахування заробітної плати та порядок надання відпусток працівникам підприємства8 1.3. Огляд нормативно-правових документів регламентуючих питання оплати праці14 Розділ 2. Організація і методика обліку розрахунків з оплати праці 2.1. Техніко-економічна характеристика базового підприємства19 2.2. Порядок відображення нарахованої заробітної плати в бухгалтерському обліку 22 2.3. Особливості організації обліку оплати праці 25 2.4. Синтетичний та аналітичний облік нарахувань і утримань із заробітної плати36 2.5. Порядок обліку розрахунків за страхуванням. Доплати та надбавки до заробітної плати.38 2.6. Особливості ведення бухгалтерського розрахунку з оплати праці з використанням комп’ютерних систем 47 Розділ 3. Організація аналізу трудових ресурсів підприємства 3.1. Організація економічного аналізу оплати праці52 3.2. Аналіз використання фонду робочого часу в ПП «АГРОЕКСПОРТ» 61 3.3. Порядок проведення аналізу ефективного використання трудових ресурсів ПП «АГРОЕКСПОРТ»65 Розділ 4. Організація і методика контролю розрахунків по оплаті праці 4.1. Завдання, джерела, методичні прийоми та послідовність процедури контролю. 71 4.2. Методика перевірки документування, нормування та нарахування заробітної плати.77 4.3. Методика перевірки операцій з оплати праці та пов’язаних з нею розрахунків Висновки і пропозиції Список використаної літератури

Висновок

Будь-яка організація кожної галузі України повинна забезпечувати повну і достовірну інформацію про трудомісткість виробництва, а також оплату праці робітників. Це завдання покладено, головним чином, на бухгалтерський облік.

На мій погляд, основними функціями бухгалтерського обліку є чітке обчислення заробітної плати всіх працівників з урахуванням об’єму виконаної роботи та встановлених нормативів щодо її оплати; розрахунок утримань із заробітної плати; забезпечення контролю за дотриманням всіх норм, які стосуються виконання робітником своїх обов’язків; визначення можливих резервів підвищення продуктивності праці; чітка організація та розподіл обов’язкових відрахувань.

Розвиток ринкових відносин вимагає від України перебудови методів бухгалтерського обліку, а також нову організацію робочого місця працівника та надання йому можливості розвитку – така особа повинна отримати навички та вміння приймати важливі та значущі рішення.

Правильно сформована система аналізу і контролю являється головною складовою ефективної роботи будь-якого підприємства, про що не одноразово згадувалося у даній дипломній роботі. Бухгалтерський облік забезпечує законність діяльності суб’єкта господарювання, дотримання чітко визначених нормативів, а також взаємодію з усіма державними структурами.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення