Курсова робота «Розробка передавача телевізійного зображення», 2015 рік

З предмету Радіотехніка · додано 14.03.2016 18:37 · від D. Harper · Додати в закладки
70 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.6 1. Розробка структурної схеми.7 1.1. Вибір загальної структури.7 1.2. Вибір активного елементу кінцевого каскаду.7 1.3. Вибір активного елементу передкінцевого каскаду.8 1.4. Вибір і розробка збуджувача.9 1.5. Вибір схеми виходу.9 1.6. Розробка повної структурної схеми.10 2. Електричні розрахунки.11 2.1. Електричний розрахунок кінцевого каскаду.11 2.2. Розрахунок схеми виходу.14 2.3. Розрахунок автогенератора з кварцевою стабілізацією.17 3. Моделювання помножувача частоти.21 Висновки.22 Перелік посилань.23 Додаток А. Технічне завдання.24 Додаток Б. Схема електрична принципова.29 Додаток В. Перелік елементів.30

Висновок

В даному курсовому проекті було проведено розрахунок передавача ТВ Зображення з стандартним, діючим на Україні типом амплітудної модуляції зображення – від’ємна, згідно ДСТУ. Потужність, що подаватиметься на навантаження з урахуванням ККД – 1000 Вт, для телевізійного каналу (33-ий).
В курсовому проекті було вибрано і обґрунтовано елементи структурної схеми, згідно до вимог ТЗ.
Згідно з визначеною структурною схемою проводився електричний розрахунок різних каскадів.
Наступним кроком розробки було визначено напрямок нарощення сумарної потужності, а отже, як результат, було вказано бажаний тип виконання модуля – системи.
Для підтвердження дієздатності усього приладу проводився аналіз моделі збуджувача – осциляторної схеми генератора. Результат аналізу і досліджень представлені у зручній для спостерігача формі – графічної осцилограми віртуального осцилографа.
Результат розрахунків і вибору структурної схеми – є електрична принципова схема з переліком елементів до нього, відповідною.
Отже, курсовий проект претендує на подальше матеріальне втілення, для цілодобового передавання ТВ Зображення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 70 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?