Звіт з практики «Звіт з педагогічної практики», 2015 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 07.03.2016 18:35 · від Ігор · Додати в закладки
30 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ РОЗДІЛ 1. Критичний аналіз бази практики. РОЗДІЛ 2. Особливості навчального контингенту. РОЗДІЛ 3. Критичний аналіз відвіданих занять. 4.Викладацька діяльність Підсумки Список використаної літератури

Висновок


Метою моєї педагогічної практики було оволодіння новими навичками і вміннями щодо основних напрямків викладацької діяльності. Самостійне опрацювання завдань практично допомогло мені засвоїти теоретичні знання з педагогіки і психології, методики викладання економіки, комунікації у навчанні тощо, на рівні їх застосуванні в реальних умовах життєдіяльності.
Моя педагогічна практика проходила у Київській загальноосвітній школі I – III ступенів №63. Протягом практики я ознайомився зі школою, відвідав 3 заняття у 11 класі з предмету “ Основи економіки “. Провів бесіду з класним керівником, проаналізувала дані журналу. Крім цього я розробила і провела 3 заняття на тему „Соціальна політика держави (одне заняття лекція, друге - практичне заняття)”, та „Грошово-кредитна політика держави” – розрахована на 1 урок. А також оцінив рівень засвоєння пройденого матеріалу учнями за допомогою тесту-контролю. За результатами тесту можна зробити висновок, що учні добре засвоїли новий матеріал та проявили високий рівень логічного мислення.
Відвідані та проведені мною заняття дали мені змогу проаналізувати клас, як колектив, та зробити відповідні висновки.
Педагогічна практика допомогла мені проаналізувати свої викладацькі здібності і намітити шляхи самовдосконалення. Також вона навчила мене здійснювати теоретичну і практичну підготовку до навчального предмету, планувати матеріал викладання, використовувати ефективні форми, методи та засоби навчання, сприяти становленню особистості, проводити індивідуальну роботу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 30 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?