Курсова робота «Сутність та класифікація потреб. Взаємозв’язок між потребами та реальними доходами», 2014 рік

З предмету Економіка · додано 29.02.2016 15:51 · від Elena · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Сукупність та класифікація потреб.5-11 1.1. Загальна характеристика потреб.5-6 1.2. Класифікації потреб.7-8 1.3. Ієрархія потреб за теорією А. Маслоy. 9-11 2. Взаємозв’язок потреб з реальними доходами.12-15 2.1. Сукупність і класифікація доходів населення. Структура реальних доходів населення.12-13 2.2. Взаємозв’язок потреб з реальними доходами.13-15 Висновок.16-18 Список використаної літератури.19-20

Висновок

Всю історію економіки в певному сенсі можна розглядати як процес формування все більш високого рівня потреб. Істотність системи потреб в тому, що кожний індивід або суспільство має набір потреб, які повинні бути задоволені. Якщо проаналізувати історію, то можна побачити, що всі світові війни та кризи є звичайним бажанням або (і) почуттям нестачі. Для людських потреб характерні їх гнучкість і безмежність росту. Правда, швидше за все насичуються і мають певну межу збільшення потреб нижчого порядку. Навпаки, запити вищого порядку - соціальні та інтелектуальні - по суті не знають обмежень. Такі властивості потреб визначають їх тісний взаємозв'язок з виробничою діяльністю людей. Кожен продукт повинен володіти корисністю, тобто здатністю задовольняти ті чи інші потреби.
У ринковій економіці на поведінки споживача впливають наступні фактори:
1. Максимум товарів при мінімумі витрат. Такий "крок" споживача розглядається як розумна поведінка.
2. Уподобання. Середній споживач має досить виразну систему переваг у відношенні товарів і послуг, видобутих на ринку.
3. Дохід споживача. Грошовий дохід більшості людей має обмежену величину, тому вони можуть придбати обмежене кількість товарів.
4. Ціни. Обмежують споживання і ціни. Споживач повинен йти на компроміс. Він повинен вибирати між альтернативними товарами, щоб при обмеженості грошових ресурсів отримати найбільш задовільний набір товарів і послуг.
Кожен з нас підкоряється закону потреб сам і не розуміючи цього бо наші потреби будують сьогодення і майбутнє. Потреби створили еволюцію. Це звучить занадто різко, але це істина. Щоб зрозуміти це досить задуматися про причини своїх дій, я вже не кажу про первинні потреби, я маю зважаючи вищі потреби, тому що багатий підприємець виявляється може жити і на мільйонну частку своїх доходів. Але ж ні, він заробляє всі великі суми грошей. Це діяльність, першопричиною якої є потреби, які в даному випадку вступають на ще більш високий рівень-азарт, гонка, як у спорті. Створюється враження, що абсолютно все залежить від наших потреб. Це так. Людина еволюціонувала і стала "господарем світу" завдяки своїм потребам.
Тобто, можна зробити висновок, що між доходами та потребами є великий взаємозв’язок. Без доходів людина не змогла б задовольнити всі свої потреби, і навпаки, якщо людина не мала б потреб, то вона не здійснювала б ніякої діяльності. Тому, переоцінити цей взаємозв’язок дуже складно.
Таким чином, в цій роботі була детально вивчена тема загальної характеристики потреб та їх взаємозв'язок з доходами. У ході даної роботи були досягнуті поставлені цілі і завдання

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?