Курсова робота «Форми та методи навчання військовослужбовців», 2014 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 26.02.2016 13:07 · від Євгеній · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 Розділ.1 характеристика методів навчання військовослужбовців та їх класифікація 6 1.1. Поняття методів навчання військовослужбовців.6 1.2. Класифікація методів навчання військовослужбовція 7 Розділ 2. Характеристика форм організації навчання військовослужбовців. 11 2.1. Поняття про форми організації навчання.11 2.2. Класифікація форм організації навчання воїнів 14 Висновок 20 Список використаної літератури 21

Висновок

Отже, аналіз різноманітних підходів до класифікації методів та форм навчання у військовій педагогіці свідчить про те, що ця проблема є досить актуальною, складною, і немає на сучасному етапі остаточного розв'язання. Причина полягає в тому, що: по-перше, автори використовують різні основи для їх класифікації; по-друге, складності цих задач, які повинна вирішувати сучасна освіта; по-третє, різноманітність методів і форм навчання.
Не менш важливим фактом є те, що військовослужбовці повинні не тільки зрозуміти, запам’ятати та відтворити отримані знання, але й найголовніше - вміти ними оперувати, ефективно застосовувати у військово-професійній діяльності й творчо розвивати. Досягненню цієї мети всебічно сприяють методи навчання, спрямовані на розвиток у воїнів творчого самостійного мислення і здатності кваліфіковано розв’язувати військово- професійні завдання. Використання цих методів не тільки забезпечує активізацію творчої навчально-пізнавальної діяльності воїнів, але й тісний зв’язок теорії з військовою практикою, опанування нестандартного стилю мислення, створення умов для формування та закріплення професійних знань, умінь і навичок у військовослужбовців.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?