Курсова робота «Державний лад та правова система карфагену», 2014 рік

З предмету Право · додано 10.02.2016 18:42 · від санька · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 Розділ 1. Загальна характеристика карфагену 1.1. Передумови виникнення держави.6 1.2. Історія розвитку Карфагену.6 Розділ 2. Державний лад карфагену 2.1. Поняття та основні риси державного ладу Карфагену.13 2.2. Влада та основні органи її здійснення. 14 Розділ 3. Джерела та основні риси права 3.1. Джерела права.19 3.2. Основні риси права.19 Висновки.26 Список використаної літератури.28

Висновок

На підставі проведеного дослідження ми сформулювали такі наукові та практичні результати курсової роботи, зокрема:
1. Передумови і причини виникнення нової політичної сили були тісно пов’язані із політикою колонізації, яку проводили іноземні утворення. В умовах необхідності ведення спільної боротьби проти греків створюються умови для об`єднання фінських міст у Північній Африці. Логічно, що на чолі цього об`єднання стає Карфаген – найбільший фінікійський центр на континенті.
2. Карфагенська держава пройшла досить значну еволюцію у своєму розвитку. На початковому етапі – це велике торгове місто, що стає центром об`єднання фінських об`єднань, пізніше місто стає настільки значним за розмірами, що приступає до колонізації, а потім до формування власної держави. Проводячи активну завойовницьку політику, інтереси Карфагену входять в конфлікт з могутньою Римською республікою. Внаслідок Пунічних війн, які складалися для держави по-різному, відбувається остаточне зруйнування Карфагену військами Риму за наказом його сенату.
3. У середині V ст. до н. е. Карфаген являв собою надзвичайно складний державний організм, конгломерат міст, областей, племен і народностей. Вважають, що на початковому етапі державою управляли царі, потім влада переходить до рук окремих угруповань великої торговельно-землевласницької аристократії, що постійно боролись між собою за першість і вплив. На передові позиції щодо здійснення державної влади виходять два суфети, які управляють з допомогою Ради старійшин, Ради тридцяти, а також Народних зборів.
4. Дослідження всієї системи права Карфагену базується виключно на припущеннях. Достеменно відомих джерел права Карфагену наразі немає і тому говорити про особливості його формування не уявляється можливим. На основі розкопок ми маємо неоднозначні дані про основні риси права і охарактеризувати їх в певній мірі важко. Більш менш чітку і розширену інформацію ми маємо про шлюбно-сімейне право, в чому зобов`язуємо історику і досліднику Ю. Циркіну.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?