Курсова робота «Знаковий метод фіксування текстової інформації», 2015 рік

З предмету Документознавство, діловодство · додано 08.02.2016 17:29 · від Юля Ткач · Додати в закладки
70 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 РОЗДІЛ 1. Теоретичні аспекти та значення знакового методу фіксування текстової інформації 5 1.1. Лист як знакова система фіксації текстової інформації 5 1.2. Виникнення писемності та історія розвитку письма 9 РОЗДІЛ 2. Аналіз особливостей знаковості текстової та не текстової інформації 13 2.1. Аналіз знакової системи альманаху “Русалка Дністрова” 13 2.2. Аналіз знакової системи нотних документів 14 2.3. Знаковий метод фіксування картографічних документів як різновиду ідеографічної ( нетекстової) інформації 15 РОЗДІЛ 3. Перспективи розвитку знакового методу фіксування текстової інформації 17 Висновок 20 Список використаних джерел: 22

Висновок

Підсумувавши вищевикладене в курсовій роботі, можна зробити наступні висновки: знаковий метод фіксування текстової інформації використовується для створення текстових документів.
Текстова інформація, не могла б існувати без знаків. Текстова форма подання інформації передбачає, що зміст повідомлення передається не через окремі символи (цифри, букви, знаки), а їх порядком розміщення. Послідовно розташовані символи утворюють слова, які у свою чергу можуть утворювати речення. Текстова інформація використовується у книжках, брошурах, газетах, журналах тощо.
Знак – це позначка, якою позначається літера, цифра проміжок, точка, лінія. Знак разом із його значенням називають символом. Від знаків і способів їх нанесення залежить рівень сприйняття інформації, компактність зберігання документів [3, c.16].
Писемність обезсмертила думку людини. Винайшовши писемність, людина стала спілкуватися як з сучасниками, так і з далекими нащадками: зміцнів зв’язок поколінь. Писемність визначається як знакова система фіксації мови, котра за допомогою нарисних елементів закріплює мовну інформацію у часі і передає її на відстані. Після мови писемність стала самим розумним і могутнім засобом, що дозволяє людині передавати іншим свої думки і знання, почуття і бажання. Писемність стала не тільки засобом людського спілкування, але і засобом накопичення, зберігання і передачі знань, здатним подолати простір і час. Дякуючи писемності, думки, ідеї, знання, все духовне, розумове життя людини не вмирає разом з нею, а стає надбанням наступних поколінь. До виникнення писемності будь–який винахід людського генія – використання вогню, гончарного круга, лука, бумеранга або капкана, ткацького верстата і т.д. – міг бути переданим іншим людям лише безпосередньо з рук в руки. Виникнення ж писемності дало можливість фіксувати надбані знання і таким чином передавати нащадкам цінний запас досвіду у вигляді тексту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 70 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?