Курсова робота «Дослідження асортименту, якісних показників горілки», 2015 рік

З предмету Товарознавство · додано 05.02.2016 14:29 · від Вадим · Додати в закладки
70 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Аналітична частина 1.1. Аналіз стану ринку горілки на прикладі ДП УГК «Nemiroff» Розділ 2. Теоретична частина 2.1. Хімічний склад горілки, її харчова цінність і вплив на організм. 2.2. Сировина для виготовлення горілки. 2.3. Технологія виробництва горілки. 2.4. Характеристика асортименту горілки. 2.5. Вимоги до якості горілки. Розділ 3. Практична частина 3.1. Органолептична оцінка якості горілки. Висновок. Список використаної літератури.

Висновок

Отже, як за допомогою вивчення теоретичних джерел, так і за допомогою практичного досвіду встановлено, що горілка - хімічно складний продукт, який діє на організм людини досить неоднозначно. Це обумовлено не тільки хіміко-біологічними властивостями етилового спирту як такого, а й змістом різних побічних речовин - вищих спиртів, альдегідів, кислот, складних ефірів та ін.

Секрет якості горілки криється насамперед в тому, яка використовується сировина: зерновий спирт, виготовлений з добірних сортів пшениці й жита, і м'яка природна вода. До того ж, чим складніший процес очищення спиртів, води й водно-спиртової суміші, тим вища якість напою. Зрозуміло, що чим більше домішок, тим помітніше неприємний сивушний запах, з яким довго боролися перші винокури.

Одним словом, зробити гарну горілку - справа досить складна, тому гарантією якості горілки для покупця сьогодні безперечно є чесність і репутація виробника. Секрет успіху тієї або іншої марки горілки в споживача полягає в умінні зробити напій смачним, стабільним, грамотно його поширювати й підтримувати імідж. Якщо хоча б один з компонентів нестабільний, популярність марки відразу падає. Покупець повинен знати, що він може завжди розраховувати на перевірений продукт.

Очевидно, що асортимент горілок, що реалізуються на території України, досить широкий і має тенденцію до збільшення, як за рахунок розширення асортименту вітчизняних горілок, так і за рахунок збільшення імпорту.

Проведений аналіз представленого зразка горілки наочно підтвердив традиційно високу якість напоїв виробництва вітчизняних флагманів лікеро-горілчаної промисловості.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 70 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?