Курсова робота «Економічна сутність категорії капітал», 2014 рік

З предмету Політична економіка · додано 01.02.2016 12:04 · від | · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ i. Капітал як економічна категорія товарного виробництва 1.1. Сутність капіталу та підходи до його трактування 1.2. Форми існування капіталу Розділ ii. Процес нагромадження капіталу та ефективність його використання 2.1. Аналіз нагромадження капіталу в Україні 2.2. Ефективність використання капіталу Розділ iii. Принципи управління капіталом та перспективи розвитку процесу капіталізації 3.1. Управління капіталом та оптимізація його структури 3.2. Проблеми та перспективи розвитку людського капіталу Висновки Список використаних джерел

Висновок

Таким чином, були виявлені і обґрунтовані суть і поняття капіталу, проаналізовані його основні форми і види, управління капіталом його оптимізація. Це важливо для будь-якого підприємства, оскільки його успішна діяльність залежить від раціональної структури капіталу і ефективності його використання.
Можна зробити наступний висновок, що капітал – це певний запас цінностей (благ) в грошовій або не грошовій формі, який приносить дохід своєму власникові, забезпечуючи самостійне зростання багатства, особливо у формі грошей.
Поняття «капітал» охоплює всі вироблені засоби виробництва, тобто всі види інструментів, машини, устаткування, фабрично-заводські, складські, транспортні засоби і збутову мережу, використовувані у виробництві товарів і послуг і їх доставці до кінцевого споживача. Індивідуальний капітал може здійснювати кругообіг, проходячи три через три стадії, змінюючи свою форму в наступній послідовності, грошова - виробнича - товарно-грошова. Це перетворення капіталу носить назва кругообіг капіталу. Для того, щоб підприємництво було ефективним час звороту має бути як можна меншим. Капітал ділиться на два види: основний і оборотний. Основним називають капітал довгого строку користування, оборотним - той, який витрачається в перебігу одного кругообігу. Кожен підприємець прагне розвивати своє виробництво, засобом для цього є накопичення. Накопичення діляться на виробничі (устаткування, резерви), які носять назву інвестицій, і невиробничі (житлові фонди, медичне обслуговування), тобто інвестиції в людський капітал.
Підприємства в Україні в основному для цього використовують притягнений капітал (у вигляді банківського кредиту). Основні фонд використовуються, як правило, неефективно, унаслідок незацікавленості великих і довготривалих вкладень. Основна тенденція у використанні капіталу в даний час – в прискоренні його використання.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення