Курсова робота «Народні депутати України, порядок, вимоги та процедури набуття депутатства», 2006 рік

З предмету Право · додано 02.10.2007 22:03 · від Льоля · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1.Історія депутатів 2.Поняття, порядок обрання депутатів 3.Повноваження народного депутата Висновок Список використаної літератури

Висновок

Сучасна Україна стоїть на шляху до становлення повноцінної правової, соціально-орієнтованої держави з демократичним ладом. Проведені в даній курсовій роботі дослідження дають змогу говорити про те, що для забезпечення реалізації поставленої мети в країні повинні прийматися різноманітні законодавчі акти, видаватися розпорядження та постанови, які мають впорядкувати нові та існуючі економічні, політичні відносини, забезпечити закріплення державності України, її суверенітету, зробити державну владу більш досконалою.

Для досягнення максимально успішного рівня функціонування всіх наявних та новостворених структур Верховної Ради України в першу чергу необхідно суттєво зміцнити правову базу. Для цього важливо прийняти закони, що регламентують діяльність державної влади, а саме Верховної Ради, її комітетів, Кабінету Міністрів; розробити правову базу щодо статусу народного депутата та всіх посадових осіб; забезпечити цілісну систему інфраструктури парламенту.

На мій погляд, для того, щоб законодавство держави та діяльність Верховної Ради України у всіх сферах суспільного життя було якомога ефективнішим, необхідно залучати суб’єктів законодавчого, бюджетного, контрольно-установчого процесу, адже чим тісніше влада співпрацює та взаємодіє з усіма органами державної влади, місцевого самоврядування та громадськими об’єднаннями, тим більш дієвою буде її робота.

Коментар модератора

40 стор.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали