Курсова робота «Зустрічна світова торгівля», 2007 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 02.10.2007 21:34 · від spirito · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ І. Зустрічна торгівля, як вид зовнішньоторговельних операцій 1.1Особливості і об’єкти зустрічної торгівлі 1.2. Види і форми зустрічної торгівлі Розділ ІІ. Аналіз організації та сучасні механізми здійснення зустрічної торгівлі України з країнами світу 2.1. Сучасні механізми організації зустрічної торгівлі в Україні 2.2. Економічна оцінка зовнішньоторговельного балансу України 2.3. Стан торгово-економічної співпраці України з країнами світу Розділ ІІІ. Перспективи організації зустрічної торгівлі в світі Висновки Список використаної літератури Додатки

Висновок

За результатами аналізу, проведеного в рамках виконання курсової роботи, можемо сказати, що зустрічна торгівля є одною з форм міжнародної торгівлі, яка потребує наявності досконалого правового обґрунтування, а також значного експортного потенціалу для практичного розвитку.

Для такого виду діяльності, як зустрічна торгівля, на наш погляд, можуть виникати додаткові види ризиків, яких можна запобігти або знизити їх шляхом підписання угоди факторингу з торговим домом, брокерами, банками або іншими фінансовими закладами.

Особливостями міжнародних угод в сфері зустрічної торгівлі, незалежно від форм, є узгодження експорту із зустрічною закупівлею товару фірми або країни, що здійснює імпорт та навпаки.

Принцип компенсації – основний принцип, яким потрібно керуватись здійснюючи зустрічну торгівлю. Він діє в будь-якій угоді, незалежно від назв, визначень та класифікацій. В даний час ЮНІСТРАЛ веде роботу по підготовці рекомендацій з методів укладання міжнародних компенсаційних угод, які міститимуть їх класифікацію, що, за попередньою оцінкою фахівців, включить 60-70 типів операцій.

Оскільки Західна Європа перенасичена високотехнологічними товарами, вона намагається експортувати в менш розвинені країни продукти своєї промисловості, при цьому імпортуючи з цих країн сировину, з якої в майбутньому будуть вироблені ті ж високотехнологічні продукти. Таким чином, країни Західної Європи збагачуються, підвищуючи свій економічний статус.

В курсовій роботі ми дослідили, що наша країна через прискорений розвиток зовнішньої торгівлі та мале правове забезпечення експортного потенціалу, збереження її імпортної структури, яка замість стимулювання інновацій продовжує використовувати старе енергоємне обладнання, все далі відкочується від рівня економіки європейських держав.

Для запобігання цьому в майбутньому необхідно вживати заходи з підвищення якості товару, що виробляється. Для цього потрібна докорінна модернізація матеріально-технічної бази підприємств.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали