Курсова робота «Організація культурно-пізнавальної екскурсії «Сім чудес Києва»», 2014 рік

З предмету Туризм · додано 21.12.2015 19:00 · від Оксана · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ і. Технологія підготовки нової екскурсії.6 1.1. Структура екскурсії.6 1.2. Робота творчої групи з підготовки екскурсії.10 1.3. Етапи підготовки екскурсії.12 1.4. Методика проведення екскурсії.15 1.5. Класифікація оглядових екскурсій.18 Розділ іі. Характеристика семи чудес києва.20 2.1. Характеристика «Семи чудес Києва», їхня роль та значення в культурній спадщині України.20 2.2. Туристичні об’єкти Києва, які популярні серед туристів.29 2.3. Екскурсія «Сім чудес Києва».39 Висновки.40 Список використаної літератури і джерел.42 Додатки.45

Висновок

Значення туристичного бізнесу зростає з кожним роком. Це пов’язано з тим, що туризм набирає все більшого значення для міжнародних зв’язків, є стимулом для пожвавлення економічного стану країн і окремих регіонів. Туризм є постійним джерелом для поповнення валютних надходжень до державного бюджету. Туризм виступає стабілізатором налагодження та укріплення стосунків між країнами, дійовим фактором підвищення престижу країни в міжнародному співтоваристві, ділових колах.
Важливе місце серед асортименту туристичних послуг посідає культурно-пізнавальний туризм, який з кожним роком стає все більш актуальним не лише у світі, а й в Україні зокрема. Наша держава і її столиця особливо славляться багаточисленними історичними пам’ятками культури, зокрема, замками, соборами, музеями; український колорит живописної природи приваблює іноземних туристів. Все це і зумовлює своєрідну специфіку організації програм культурно-пізнавального туризму в Києві.
Важливою складовою технології підготовки екскурсії є планування екскурсії. Вона в першу чергу відображає її зміст, логічну послідовність, є фундаментальною основою проведення екскурсії, за допомогою якої екскурсовод орієнтується на маршруті і доносить екскурсантам необхідну інформацію. Екскурсія, будучи твором конкретних авторів будується з урахуванням вимог, пропонованих до літературного твору й має в структурі свій сюжет, якому підлеглий весь екскурсійний матеріал. Оглядові екскурсії по своїх завданнях і формі проведення більше складні, чим шляхова екскурсійна інформація або бесіда інструктора в туристському поході.
Робота творчої групи є вкрай важливою при підготовці екскурсії, адже саме вона формує майбутній туристичний продукт. Для досягнення більш ефективного результату доцільно у процесі підготовки екскурсії розподілити обов’язки в відповідності до визначених підтем. Також вирішальне значення для успіху розробки нової екскурсійної теми відіграють етапи її розробки. Саме на їхніх стадіях формуються та визначаються необхідні елементи екскурсії в певній послідовності.
Методологічні прийоми показу та розповіді є невід’ємною складовою будь-якої екскурсії. Вони допомагають краще сприйняти почутий чи побачений матеріал, врізноманітнити розповідь новими елементами, зацікавити екскурсантів.
Прикладом оглядової культурно-пізнавальної екскурсі може бути екскурсія «Сім чудес Києва». В ній використовується історичний і сучасний матеріал. Об’єкти показу включають в себе переважно церковні храми та собори, але поряд з ними для огляду будуть представлені й інші пам’ятники історії і культури, будівлі і споруди, природні об’єктів, місця знаменитих подій. Тому екскурсанти зможуть побачити в екскурсії декілька підтем, які об’єднують одну загальну тему: «Сім чудес Києва».
Наша столиця надзвичайно багата об'єктами матеріальної та духовної культури, що мають художнє, історичне, етнографічне та наукове значення і підлягають збереженню, відтворенню та охороні. «Сім чудес Києва»— неоціненне надбання українців, без якого неможливо уявити сучасної столиці. Важливе місце в цьому надбанні займають храми та собори, в яких втілилися провідні ідеї минулого і сучасності, патріотичний та християнський дух українського народу, його слава і гордість.
Отже, з аналізу вивчення технології розробки екскурсій запропонована оглядова, культурно-пізнавальна екскурсія «Сім чудес Києва» призначена для оглядової прогулянки Києвом, яка включає в себе відвідування та детальне ознайомлення із «Сімома чудесами Києва» і в той же час показ інших найбільш визначних туристичних об’єктів міста Київ, які зустрічаються на маршруті і цікавлять екскурсантів. Тому дана екскурсія пропонується для відвідування.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?