Курсова робота «Механізм удосконалення роботи Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (КМДА)», 2014 рік

З предмету Інше · додано 21.12.2015 15:29 · від Валерия · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні основи організації та діяльності органів публічної влади в м. Києві 4 1.1. Поняття, види та ознаки органів публічної влади в Україні 4 1.2. Принципи організації й діяльності та система органів публічної влади в Україні 7 1.3. Особливості організації місцевої влади в м. Києві 19 Розділ 2. Організація роботи виконавчого органу київської міської ради (на прикладі департаменту промисловості та розвитку підприємництва кмда) 25 2.1. Структура, завдання та функції Департаменту промисловості та розвитку підприємництва 25 2.2. Правова основа організаційної роботи Департаменту промисловості та розвитку підприємництва 39 2.3. Практика роботи Департаменту промисловості та розвитку підприємництва 40 Розділ 3. Механізм удосконалення роботи департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу кмда 44 Висновки 48 Список використаних джерел 51 Додатки 54

Висновок

Систему органів державної влади, за Конституцією України, складають орган законодавчої влади, глава держави, органи виконавчої влади, інші органи держави.
Публічна влада виступає у двох формах: 1) державна влада, 2) влада місцевого самоврядування (муніципальна влада). Для обох форм публічної влади притаманна низка спільних ознак.
Публічна влада може здійснюватись двома шляхами – безпосередньо населенням (народом у цілому чи територіальними громадами) або через відповідні інституції, які називаються органами публічної влади. В залежності від форм публічної влади розрізняють органи державної влади і органи місцевого самоврядування. Органи публічної влади являють собою досить жорстку, внутрішньо узгоджену і взаємопов’язану у своїх елементах систему.
Особливостями здійснення місцевого самоврядування в місті Києві є те, що:
а) місцеве самоврядування в місті Києві здійснюється територіальною громадою міста Києва як безпосередньо, так і через Київську міську раду, районні у місті ради та їх виконавчі органи;
б) представницькими органами місцевого самоврядування у місті Києві є Київська міська рада (Київська міська державна адміністрація) та районні у місті ради(районні державні адміністрації);
в) Київська міська та районні у місті Києві ради мають власні виконавчі органи, які утворюються відповідно Київською міською радою, районними в місті радами, підзвітні і під контрольні відповідним радам;
г) Київський міський голова є головою Київської міської ради, що обирається населенням міста Києва шляхом прямих виборів, очолює виконавчий комітет міської ради і головує на її засіданнях, а також одночасно є головою Київської міської державної адміністрації, що призначається президентом України відповідно до Конституції України за поданням Кабінету Міністрів України.
Департамент промисловості та розвитку підприємництва є структурним підрозділом КМДА. Його основними функціями є забезпечення реалізації державної політики у сфері розвитку промисловості, розробка та виконання державних програм розвитку підприємництва, промисловості, економічного, науково-технічного розвитку україни, а також державних цільових науково-технічних програм, програм економічного та соціального розвитку міста києва, Участь у розробленні та здійсненні заходів щодо поліпшення інвестиційного клімату в місті Києві для залучення коштів на розвиток промислового комплексу, Сприяння Розвитку міського кооперування, налагодженню економічних та виробничих взаємовідносин між промисловими підприємствами міста, збільшенню обсягів виробництва та реалізації конкурентоспроможної імпортозамінюючої продукції, Зовнішньоекономічним зв'язкам промислових підприємств, розвитку їх експортної бази та збільшенню виробництва продукції на експорт, розвитку міжрегіональних та міждержавних економічних зв'язків та інш.
Отже, проаналізувавши роботу Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), для удосконалення його роботи можна запропонувати наступне:
• основні зусилля спрямовувати на формування сприятливих умов для розвитку ділової активності, в тому числі шляхом зменшення витрат бізнесу на дотримання та виконання обов’язкових регуляцій.
• забезпечити повноту та якість виконання положень державної регуляторної політики
• удосконалення умов започаткування бізнесу;
• оптимізація сфери надання адміністративних послуг та дозвільної системи у сфері господарської діяльності;
• забезпечення доступу суб’єктів малого та середнього підприємництва до фінансових ресурсів;
• інформаційно-консультативна, ресурсна та освітня підтримка суб’єктів малого і середнього підприємництва, удосконалення її інфраструктури;
• підтримка підприємницької ініціативи громадян;
• сприяння співпраці великого та малого і середнього підприємництва, інноваційному розвитку, підтримка експортної діяльності суб’єктів малого та середнього підприємництва.
Реалізація заходів із загальносистемного регулювання ринкового середовища та виконання в повному обсязі завдань сприятиме активізації діяльності малого та середнього підприємництва, яке відіграє надзвичайно важливу роль для досягнення соціальної стабільності, збільшення кількості робочих місць, зростання доходів населення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?