Курсова робота «Методологічні основи зберігання борошна», 2014 рік

З предмету Товарознавство · додано 12.12.2015 15:48 · від 1 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Теоретична частина.5 1.1. Загальна характеристика борошна.5 1.2. Класифікація та асортимент борошна.8 1.3. Показники якості та дефекти борошна.10 1.4. Зберігання борошна.12 Розділ 2. Практична частина.16 2.1. Пакування, маркування, транспортування та зберігання борошна.16 2.2. Причини псування борошна. 19 2.3. Зберігання борошна на ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат». 23 Висновки. 27 Перелік літературних джерел.29

Висновок

В ході даної роботи були розглянуті питання класифікація, якості та асортимента борошна. Вивчені види та доцільність різних способів зберігання, транспортування та маркування, причини з яких відбувається псування борошна.
Борошномельно-круп'яна галузь є важливою ланкою агропромислового комплексу, оскільки вона забезпечує виробництво основних продуктів харчування людей – муки і круп, а також відіграє провідну роль в забезпеченні населення та інших галузей харчової індустрії цими соціально-значущими продуктами. Борошно – основна сировина для розвитку хлібопекарської, макаронної і частково кондитерської промисловості. Основне завдання борошномельно-круп’яної галузі полягає у збільшенні виробництва широкого асортименту продукції у відповідності до попиту населення через повніше застосування виробничих потужностей, модернізацію підприємств, використання новітніх технологій тощо.
Борошно має дуже важливе значення у харчуванні людини. Під час зберігання у борошні відбуваються біохімічні й мікробіологічні процеси як позитивні, що поліпшують, так й негативні, що погіршують якість борошна.
Розглянуто зберігання борошна на прикладі ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат». На ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат» мука зберігається безтарно.
Компанії з невеликим обсягом виробництва користуються тарним способом зберігання сипучих речовин. На таких складах борошно поміщають на дерев'яні стелажі. У них мішки з борошном укладають штабелями не більше 12 рядів. Такий спосіб зберігання має безліч недоліків:

- витрати на тару і мішки;

- площі виробництва, які займають склади з борошном, не можуть бути використані в інших цілях;

- висока ціна завантажувальних і розвантажувальних робіт;

- продукти та борошно, які зберігаються в мішках, швидко забруднюються пилом, шкідниками і частинками мішковини;

- велика чисельність співробітників і робітників на складі зберігання борошна;

- втрати борошна при розстоюванні.
Тому на ПАТ «Чернігівський хлібокомбінат» використовувати безтарне зберігання борошна (БЗБ).
Було розраховано необхідну кількість бункерів для підприємства виходячи з кількості запасів різних сортів борошна, наявна кількість цілком задовільняє потреби виробництва.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?