Дипломна робота «Управління виробництвом продукції рослинництва на підприємстві», 2007 рік

З предмету Економіка підприємства · додано 02.10.2007 12:15 · від sej · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Теоретичні основи виробничого менеджменту 1.1. Сутність виробничого менеджменту та виробничої системи 1.2. Вплив зовнішнього та внутрішнього середовища на виробничу систему 1.3. Особливості виробничого менеджменту агарних підприємств Розділ 2. Оцінка та шляхи удосконалення виробничого менеджменту в галузі рослинництва АОПП "Великосорочинське" 2.1. Організаційно-економічна характеристика підприємства 2.2. Стан управління виробництвом продукції рослинництва на підприємстві і його особливості 2.3. Ефективність управління виробництвом продукції рослинництва на підприємстві 2.4. Шляхи удосконалення управління виробництвом продукції рослинництва на підприємстві Розділ 3. Охорона праці Розділ 4. Екологічна експертиза Висновки та пропозиції Список використаних джерел Додатки

Висновок

Виробництво продукції рослинництва дуже чутливе до впливу внутрішнього та зовнішнього середовища підприємства. Саме тому, виробничий менеджмент аграрних фірм повинен бути висококваліфікованим, професіональним та доволі гнучким. Діяльність такого спеціалізованого підприємства повинна постійно коригуватися під впливом різноманітних факторів, які утворюються всередині організації чи зовні.

В дипломній роботі розглянуті теоретичні питання, щодо основ менеджменту на виробництві, а також приділена значна увага практичному аналізу діяльності реального підприємства. Автор роботи дослідив динаміку змінення основних показників виробництва на підприємстві на основі даних за значний проміжок часу, собівартості рослинництва. Були виявлені певні факти зниження об’ємів виробництва деяких культур, та рівня рентабельності організації. При чому, за піддослідний період значно збільшилася посівна площа, але спостерігається зниження рівню врожайності. Усі ці факти свідчать про те, що підприємство розвивається екстенсивним шляхом, а рівень виробничого менеджменту не відповідає ситуації на ринку.

На наш погляд, пропозиції сформовані автором роботи достатньо ефективні та приведуть к певним зрушенням у діяльності організації. Першим кроком менеджменту до корегування діяльності підприємства потрібно вважати впровадження ефективної системи маркетингу. Управління каналами збуту повинно бути комплексним та враховувати стратегічні перспективи розвитку ринку. Потрібно удосконалити внутрішні технологічні процеси та зовнішні відносини. Особливу увагу потрібно приділити підбору кадрів, підвищенню їх кваліфікації та індивідуальній мотивації персоналу. Стратегічним напрямком для підприємства повинен стати інтенсивний спосіб ведення виробництва.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення