Курсова робота «Особливості експертизи м'яких меблів», 2015 рік

З предмету Товарознавство · додано 01.12.2015 17:26 · від Дарина · Додати в закладки
70 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 1. Класифікація меблів. 5 2. Вимоги до якості та переваги м'якої меблі. 10.3. Організація та проведення експертизи. 13 4. Оформлення результатів експертизи. 15 Висновки. Рекомендації. 17 19. Перелік посилань. 20 Додатки. 22

Висновок

В останні роки меблева промисловість почала випускати різноманітний асортимент. Поряд з виробами, простими за формою, виробляються меблі підвищеної комфортності і естетичності, із застосуванням поліпшеного лицьової фурнітури і елементів художнього декорування [2]. Разом із зростанням випуску меблів особливу увагу приділяється її зручності, гігієнічності, художнього оформлення, обробці.
Меблі можна класифікувати за призначенням, видом вихідного матеріалу, експлуатаційним, функціональним ознакам, комплектності, характеру і способу виробництва, величині деформації м'якого елемента, а також за конструктивно-технологічними ознаками і видами виробів. За видом вихідного матеріалу, меблі бувають полімерні, металеві, комбіновані. У нашому випадку це м'які меблі.
Відповідно до ГОСТу 19917-93 « Про загальні технічні умови меблів для сидіння і лежання» існують певні вимоги.
Залежно від показників меблі ділять на три категорії: вищу, першу і другу.
Стосовно експертизи якості меблів важливим показником в експлуатації є показник якості вихідних матеріалів (деревини, пластиків, покривних і настильних і т.д.), обробки та складання, покриттів. Оцінку рівня якості виробу проводять за відповідною методикою, відповідно до якої кожен показник якості зіставляють з показниками кращих вітчизняних і зарубіжних зразків. Рівень якості меблів оцінюють за технічними та органолептичними показниками, об'єднаним в наступні групи: комфортність, естетичність, технологічність, рівень виконання, рівень уніфікації, надійність у споживанні і довговічність, патентно-правові показники.
Отже, згідно експертизи № 125А–44 від 20.08.2015р. експертом Сальниковою О.О. на вимогу ТОВ «ГРУП АТЛАНТІК» було встановлено:
1. Облицювальний матеріал м'яких елементів має бути закріплено з повним дотриманням симетрії малюнка, без зморщок і перекосів.
Відповідає вимогам стандарту
2. Під час експлуатації пружинний елемент не видає шум у вигляді стуку.
Відповідає вимогам стандарту
3. М'якість спинки, вкладних і розкладних елементів, які за формуванні «спального місця» розташовуються «в ногах» чи «в узголів'я», можуть бути різні однією чи дві категорії м'якості від м'якості центральний елемент.
Відповідає вимогам стандарту
Отже, висновок експерта: Зразки дивану «Беатрис» – відповідають вимогам стандарту за всіма показниками якості.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 70 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?