Реферат «Фінансування інноваційних проектів», 2015 рік

З предмету Іноваційний менеджмент · додано 28.11.2015 18:05 · від Luda · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ 1. Стан наукового потенціалу і фінансового забезпечення наукової і науково-технічної діяльності в Україні 1.1. Наукові організації 1.2. Фінансування наукової і науково-технічної діяльності Розділ 2. Фінансування інноваційної діяльності в світі 2.1. Джерела фінансування ННТД у розвинутих країнах у 1996-2011 рр 2.2. Фінансування ІД у країнах ЄС та США за рахунок венчурного капіталу у 2007-2012 роках Висновки Список використаної літератури

Висновок

Глобальні тенденції інтенсифікації інновацій зумовлюють необхідність переходу економіки України до інноваційного сценарію розвитку. Важливою передумовою такого розвитку є розширення ринкових форм фінансування інвестиційної діяльності.
Проведена систематизація теоретичних підходів і кращих практик дозволила виявити характерні властивості різних етапів інноваційної діяльності та встановити релевантні для кожного з них форми фінансування. Так, неоднорідність інноваційної діяльності за змістом і рівнем ризиків спричинює потребу в застосуванні різних форм її фінансування. На початкових етапах інноваційної діяльності ризики втрати капіталу є максимальними, що змушує інноваційні підприємства покладатись насамперед на власні кошти. Водночас надання державної підтримки у формі прямого фінансування є доцільним на етапі виконання досліджень і розробок, а також на етапі стартапу - для малих інноваційних підприємств, а от у формі податкових пільг - на всіх етапах до початку серійного випуску. На зрілих етапах (запуску серійного виробництва та ринкової експансії) релевантними формами фінансування визначено банківські кредити та випуск акцій. Тож на часі створення в Україні недискриміна- ційного, сприятливого для надання банківських кредитів та випуску акцій інноваційними підприємствами інституційного середовища.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?