Дипломна робота «Причини і шляхи реорганізації комерційних банків», 2006 рік

З предмету Банківська справа · додано 01.10.2007 11:55 · від kseniya_www · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. Реорганізація та реструктуризація як методи фінансового оздоровлення комерційних банків 1.1. Порядок проведення реорганізації комерційних банків 1.2. Особливості окремих шляхів реорганізації 1.3. Реструктуризація комерційних банків Розділ 2. Аналіз фінансової стійкості КБ (на прикладі ЗАТ КБ Приват- Банк та ЗГРУ КБ ПриватБанк зокрема) 2.1. Загальна характеристика ЗГРУ “ПриватБанк” 2.2. Аналіз структури активів і пасивів ЗГРУ “ПриватБанк” 2.3. Аналіз доходів, витрат і прибутковості ЗГРУ “ПриватБанк” 2.4. Аналіз фінансової стійкості ЗГРУ “ПриватБанк” 2.5. Аналіз результатів ЗГРУ “ПриватБанк” від проведення операцій на ринку цінних паперів та структури його кредитного портфелю Розділ 3. Заходи щодо оздоровлення банківської системи України 3.1. Пропозіції щодо удосконалення банківської системи України 3.2. Реорганізація як один з шляхів оздоровлення банківської системи нашої країни Висновки Список використаних джерел Додатки

Висновок

Основним мотивом для реорганізації банків, є вирішення проблеми їх капіталізації. Злиття декількох банків дозволяє акціонерам сконцентрувати капітал, та отримати у результаті більш потужну фінансову установу, яка зможе плідно обслуговувати інтереси засновників та вдовольняти зростаючі потреби клієнтів, які стають дедалі вимогливішими. В дипломній роботі порушені основні проблеми які виникають в процесі реорганізації банківських установ. Не зважаючи на те, що злиття – це найпростіша та найдешевша форма підвищення існуючого рівня капіталізації, на процес впливають такі фактори: якість активів установ, обсяг залучених пасивів та їх вартість, структура капіталу та фінансовий результат банків, значимість менеджменту кожної установи.

На наш погляд, автор роботи доречно визначив основні тенденції на фінансовому ринку України. Враховуючи існуючи реалії ринку, реорганізація фінансових установ здійснюється шляхом поглинання банків, стабільність яких стає загрозливою. Таким чином забезпечується концентрація капіталу та оптимізація збиткових підрозділів банків, що об’єднуються. Також автор зазначив, що цей процес значно впливає на існування регіональних банків, які все частіше стають філіями великих фінансових установ.

В дипломній роботі зроблений адекватний розширений аналіз діяльності реально функціонуючої фінансової установи. Саме він став підґрунтям для досить впевнених висновків щодо подальшого розвитку банківської системи країни. Автор зазначив, що виконавши ті завдання, які він визначив пріоритетними, фінансова система України буде значно вдосконалена, наближена до моделі стабільних та перевірених часом систем світу, будуть створені сприятливі умови для плідної конкуренції на грошовому ринку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали