Дипломна робота «Чинники впливу на фінансову стійкість комерційних банків», 2006 рік

З предмету Банківська справа · додано 01.10.2007 11:51 · від kseniya_www · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ I. Економічна суть і значення фінансової стійкості комерційних банків 1.1. Характеристика основних фінансово-економічних показнаків діяльності комерційних банків України 1.2. Основні теоретичні підходи до оцінки фінансового стану банку 1.3. Методика розрахунку показників фінансового стану банку Розділ II. Аналіз і оцінка фінансового стану ЛФ КБ “Фінанси та кредит” 2.1. Аналіз активних операцій банку та їх оцінка 2.2. Оцінка прибутковості і ефективності діяльності банку 2.3. Аналіз економічних нормативів діяльності банку Розділ III. Напрямки підвищення фінансової стійкості комерційних банків в сучасних умовах функціонування 3.1. Банківський менеджмент – як запорука ефективної фінансово-господарської діяльності банку 3.2. Шляхи реорганізації фінансово нестійкіх комерційних банків 3.3. Процедура банкрутства комерційних банків і механізм її здійснення Висновки і рекомендації Список використаної літератури Додатки

Висновок

Проблемою сучасного стану економіки України є те, що існуюча нормативна база щодо регулювання банківської системи недосконала. Це має прямий вплив на діяльність банків, яка часто призводить до кризового стану установи та повного банкрутства. Тому постійний аналіз фінансового стану комерційного банку на сьогоднішній день є досить актуальним питанням, адже вчасно виявлені недоліки функціонування сприяють легкому їх усуненню та покращенню стану банку.

Але для оцінки фінансового стану банківської установи досі не розроблений єдиний підхід. Ті методики, які нині використовують банки, головним чином базуються на методиці CAMEL та показниках фінансового стану Кромова, які і розглянуті в даній дипломній роботі. Але дані, отримані шляхом виростання цих методик, не дають узагальнюючої оцінки, тому кожен комерційний банк повинен розробляти власну систему аналізу фінансового стану.

Здійснений у дипломній роботі аналіз діяльності ЛФ КБ «Фінанси та кредит» показав, що за досліджуваний період значно зріс дохід – на 14693 тис. грн. Великою мірою такий показник було досягнуто завдяки зростанню прибутку від процентних доходів та збільшення комісійних доходів. Ріст активів становив майже 14%, збільшився обсяг наданих кредитів та інвестицій.

На основі отриманих результатів в роботі були описані пропозиції, які, на мій погляд, посприяють фінансовій стійкості. В першу чергу – це удосконалення банківського менеджменту. Необхідно організувати підрозділ управління кредитним ризиком, забезпечити постійний внутрішній аудит. Але головною умовою забезпечення фінансової стійкості, я вважаю, є надійність джерел та гарантій погашення наданих кредитів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення