Курсова робота «Концепція кривої А. Лаффера як економічна база побудови податкової політики держави», 2013 рік

З предмету Податки, податкова система · додано 24.11.2015 14:43 · від Ян Стефановский · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Реферат 3 Вступ 4 1. Теоретичні аспекти концепції кривої Лаффера 6 1.1Оригінальна концепція кривої Лаффера 6 1.2. Модифікації кривої Лаффера 11 2. Аспекти практичного застосування теорії А.Лаффера 16 2.1. Досвід використання концепції кривої Лаффера 16 2.2. Моделювання кривої Лаффера та спроби визначення оптимальної податкової ставки для України. 21 3. Альтернативи концепції кривої Лаффера 24 Висновки 28 Перелік посилань 29

Висновок

ВИСНОВКИ
За понад 35 років накопичено як негативний, так і позитивний досвід використання кривої Лаффера для обґрунтування рішень у сфері макроекономіки. Але не зважаючи на весь досвід та всі дослідження в даному напрямі неможливо визначити оптимальний рівень податкової ставки, за якої надходження в бюджет будуть найбільшими, і в той самий час не будуть «тягарем» для підприємців. Фактично, враховуючи що для кожного рівня надходжень в бюджет повинно відповідати два рівні податкової ставки, потрібно знайти Тмах, для якого повинен бути лише один рівень податкових надходжень.
Але знаходження даного рівня податкової ставки неможливе через кілька причин. Основні з них:
- Модель кривої Лаффера передбачає статичність інших факторів, які впливають на оподаткування та надходження в бюджет;
- Неможливість прогнозування дій окремих економічних агентів щодо коштів, які в них залишаться внаслідок зниження податкових ставок;
- Схильність людей в першу чергу до заощаджень, і лише в другу чергу до капітальних вкладень у виробництво.
- Також неможливість визначення оптимальної податкової ставки для кожного суб’єкту господарювання ( хоча й у нашій роботі наведено приклад подібного визначення податкової ставки особисто суб’єктом господарювання і зазначено, що це перспективний напрям розвитку фіскальної політики, але це має недолік - суб’єктивність щодо рівня податкової ставки ).
- Значний часовий лаг.
Враховуючи все вищезазначене, ми дійшли висновку, що більш доцільно використовувати альтернативний засіб стимулювання економіки та максимізації податкових надходжень, а саме - податкові пільги. Саме даний засіб є нині одним із найпоширеніших в світі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали