Реферат «Основи офісного програмування», 2014 рік

З предмету Комп'ютери · додано 21.11.2015 23:40 · від Павлюк · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 РОЗДІЛ І: Алгоритмізація обчислювальних процесів.4 РОЗДІЛ ІІ: Реалізація обчислювальних алгоритмів та аналіз даних в MS Excel.10 РОЗДІЛ ІІІ: Основи офісного програмування.15 Висновки.18 Список використаних джерел.19 Додатки.20

Висновок

ВИСНОВКИ
Стрімкий розвиток комп’ютерної техніки і її різноманітного програмного забезпечення – це одна з характерних прикмет сучасного періоду розвитку суспільства. Технології, основним компонентом яких є комп’ютер, проникають практично в усі сфери людської діяльності.
У цих умовах продовжує зростати попит на спеціалістів високої кваліфікації, бо комп’ютер став неодмінним атрибутом робочого місця працівників багатьох професій.
Таким чином, комп’ютерні технології все глибше втілюються і в нашу професійну діяльність, а також наше повсякденне життя, тому виникає необхідність оволодіти основами програмування. В даній розрахунковій роботі я розглянула три етапи процесу створення додатків для ОС Windows:
• алгоритмізація обчислювальних процесів,
• реалізація обчислювальних алгоритмів та аналіз даних в MS Excel,
• основи офісного програмування.
Основна увага приділялася третьому розділу, як завершальному етапу.
Отже, можна судити про важливість кожного з етапів для створення додатку в VBA.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?