Курсова робота «Автоматизація технологічного процесу виробництва цукру», 2014 рік

З предмету Техніка, технології · додано 15.11.2015 17:17 · від Володя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Аналіз технологічного процесу 6 2. Вибір схеми автоматизації 8 3. Обгрунтування вибору технічних засобів автоматизації 10 Висновок 14 Список використаної літератури 15

Висновок

У даному курсовому проекті було розроблено та обгрунтовано систему автоматизованого керування технологічним процесом виробництва цукру-піску. Зокрема, розроблено функціональну схему згідно із технологічним процесом виробництва та проведено розміщення на ній технічних засобів які б дали змогу провести автоматизацію. Усі технічні засоби автоматизації було підібрано згідно з вимогами технології, враховуючи середовище у якому буде відбуватися взаємодія, а також беручи за основу параметри технологічного процесу.
Так як і передбачалося завданням, створена система повинна максимально автоматизувати процес виробництва, зменшивши вплив людського фактору та забезпечити надійність і безперебійність роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?