Курсова робота «Тваринництво в Україні», 2014 рік

З предмету Сільське господарство · додано 15.11.2015 16:00 · від Катерина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 1. Сутність, структура, роль і значення тваринництва в економіці регіонів. 4 2. Основні регіональні чинники розвитку і розміщення тваринництва в Україні.8 3. Сучасні структурні регіональні особливості розвитку тваринництва.11 4. Територіальна організація тваринництва.15 5. Продукція тваринництва у внутрішній та зовнішній торгівлі.19 6. Характеристика регіональних проблем і перспектив розвитку тваринництва в Україні.22 Висновки.25Список використаних джерел.27 Картосхема.29 Додатки.30

Висновок

Тваринництво - чи не найважливіша галузь аграрного сектора, її призначення - виробництво продуктів харчування тваринного походження в обсягах, що забезпечують фізіологічні норми харчування і формують експортний потенціал. Головними галузями тваринництва є скотарство, свинарство, птахівництво і вівчарство, інші галузі мають менше значення. За роки незалежності спостерігається зменшення обсягів виробництва продукції тваринництва, що зумовлено рядом факторів:
• зменшення поголів'я;
• зменшення продуктивності;
• брак виробничих потужностей для переробки.
Однак в останні три роки почався процес поступового збільшення обсягів продукції тваринництва, що можна пов'язати із загальним економічним зростанням країни, підвищенням платоспроможного попиту населення на якісні вітчизняні продукти харчування.
Розвиток тваринництва дуже тісно пов'язане з іншими галузями агропромислового комплексу, особливо з рослинництвом. Саме розвиток рослинництва забезпечує кормовою базою практично всі галузі тваринництва.
Сьогодення вимагає комплексного відродження тваринництва та забезпечення продовольчої безпеки країни. Перспективному розвитку тваринницької галузі сприятимуть:
• удосконалення нормативно правових актів у сфері аграрної політики;
• запровадження механізму держав-ної підтримки розвитку тваринництва;
• інтенсифікація виробництва;
• викорис-тання інвестиційно-інноваційного потенціалу;
• досягнення збалансованості цінової, кредитної та податкової політики;
• розробка системи ведення тварин-ництва для кожного окремого регіону.
Таким чином розвиток тваринництва необхідно розглядати в контексті комплексного розвитку агропромислового комплексу України, де гармонійно розвиваються всі галузі. Незважаючи на велику кількість проблем у розвитку сільськогосподарського виробництва, необхідно створити умови для ефективного розвитку цієї галузі народного господарства, тому що саме сільськогосподарське виробництво забезпечує економічну безпеку держави.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали