Курсова робота «Числа Пізо», 2014 рік

З предмету Математика · додано 13.11.2015 16:48 · від саша · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Ι. Означення та алгебраїчні властивості чисел пізо 1.1. Історична довідка 4 1.2. Означення чисел Пізо 5 1.3. Алгебраїчні числа і незвідні многочлени 7 1.4. Цілі алгебраїчні числа 9 1.5. Числа Пізо 10 1.6. Раціональні числа 11 Ιι. Рекурентні співвідношення, ірраціональності многочленів та критерій числа пізо 2.1. Лінійні рекурентності 13 2.2. Квадратичні ірраціональності 15 2.3. Кубічні ірраціональності 16 2.4. Ірраціональності 18 2.5. Довільні алгебраїчні числа 20 2.6. Алгебраїчна лема 21 2.7. Критерій числа Пізо 23 2.8. Різновиди чисел Пізо 25 Висновки Список використаної літератури

Висновок

Числа турбують уяву людей здавна, тому і з’явилися відомі на сьогодні системи натуральних, цілих, раціональних, дійсних та інших чисел, до яких прикований весь інтерес вчених. Але і серед даних груп можна виділити числа, особливі за своїми властивостями(наприклад числа Бернуллі, Каталана з натурального ряду, числа Фарея з множини раціональних чисел), тому в цьому плані математика розширює коло інтересів молодих науковців, дозволяючи їм досліджувати множини чисел з наперед заданими властивостями. До таких і належать числа Пізо, яким було присвячене дане наукове дослідження.
В даній курсовій роботі узагальнено властивості пов’язані з алгебраїчною теорією чисел і зокрема чисел Пізо. Наведено ряд важливих означень, властивостей, лем, теорем та їх наслідків. Особливе місце в даному дослідженні присвячене критерію числа Пізо та побудові алгебраїчних многочленів Пізо, що дозволяє значно збагатити розглядувану множину чисел.
Дане дослідження буде корисним для школярів математичних класів для розгляду на математичних гуртках чи при підготовці до математичних турнірів і написанню робіт МАНу, а також при підготовці студентів до математичних змагань та олімпіад для викладачів та студентів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?