Курсова робота «Порівняльна характеристика валютного ринку в Україні та в США», 2014 рік

З предмету Гроші та кредит · додано 13.11.2015 13:10 · від Студентка_332 · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 4 РОЗДІЛ 1. Валютний ринок: теоретичний аспект 1.1. Валютний ринок: види, функції та учасники. 5 1.2. Класифікація валютних ринків. 9 1.3. Види угод на сучасному ринку валюти. 10 РОЗДІЛ 2. Порівняльний аналіз валютних ринків України та США. 14 2.1. Огляд зовнішньоекономічної діяльності України за 2013 рік. Аналіз діяльності валютного ринку. 15 2.2. Аналіз валютного ринку США на прикладі зовнішньоекономічної діяльності, його регулювання. Сучасний стан долара, як світової валюти.17 2.3. Двосторонні економічні відносини Сполучених Штатів Америки та України. 22 РОЗДІЛ 3. Шляхи вирішення існуючих проблем і подолання перешкод у розвитку валютного ринку. 25 3.1. Основні проблеми валютного ринку України. Шляхи удосконалення сучасного українського валютного ринку. 25 3.2. Недоліки і переваги валютного ринку Сполучених Штатів Америки. Удосконалення валютного ринку. 29 Висновки. 34 Список використаної літератури. 37 Додатки. 39

Висновок

Курсова робота була покликана дослідити таке поняття, як
«валютний ринок». Головною метою роботи було проаналізувати два валютних ринків України та США. Тож підіб'ємо підсумки.
На сучасному етапі розвитку міжнародних економічних відносин торгівельні и фінансові операції набули велике значення для розвитку національних економік багатьох країн, які в тій чи іншій мірі залучені до цього процесу. Такий широкий розвиток торгових та фінансових операцій на міжнародному рівні спричинив об'єктивну необхідність розвитку національної валютної системи и валютного ринку.
Валютний ринок - це сукупність економічних відносин, що виникають між суб'єктами валютних операцій. Тут купується і продається валюта на підставі пропозиції і попиту, відбуваються різні валютні операції. Валютні ринки можуть бути міжнародними, національними, регіональними, біржовими, позабіржовими, спотовими і форвардними.
У курсовій роботі докладно було визначено, що існує певна класифікація валютних операцій, що проводяться на валютному ринку. До таких операцій відносять: касові, термінові, свопи та арбітражі. На валютному ринку України валютні операції проводяться резидентами через уповноважені банки за ринковим курсом гривні по відношенню до іноземних валют у формі міжбанківських операцій, операцій на валютних біржах і аукціонах. А головним виконавчим органом валютного регулювання є Національний Банк України. Український валютний ринок, ще не достатньо стійкий і тому проблеми його розвитку є актуальними і потребують вирішення...

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення