Курсова робота «Правове регулювання конкурсної форми залучення до праці», 2006 рік

З предмету Право · додано 29.09.2007 00:17 · від mini · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття та зміст конкурсної форми залучення до праці. 1.1. Правові та організаційні засади проведення конкурсного відбору 2. Сфера застосування конкурсу при працевлаштуванні. 2.1. Сфера державної служби 2.1.1. Практика реалізації конкурсного заміщення посад в органах юстиції 2.2. Сфера науково – педагогічної діяльності 3.Значення проведення конкурсного відбору працівників Висновки Список використаної літератури

Висновок

Одним з основних завдань виробництва та кадрової політики у період їх переходу до ринкових відносин є впровадження на підприємствах, незалежно від відомчої приналежності та форм власності, систем раціонального запровадження конкурсної форми залучення до праці для економії ресурсів та підвищення якості роботи та виробничого потенціалу.

Вирішення цього завдання можливе через забезпечення на підприємствах умов для високо-продуктивної праці, однією з основ облаштування яких є якісний конкурсний відбір.

Досвід країн з високорозвиненою економікою свідчить, що економічне мислення зорієнтоване на одержання максимального прибутку саме за допомогою використання американської системи конкурниго відбору персоналу.

Конкурс — спеціальна форма добору працівників, що дає можливість:

- підвищення трудового потенціалу, стимулювання самоосвіти та професійного рівня працівників;

- розповсюдження та втілення в практичну діяльність нових ефективних форм роботи, передового досвіду, прогресивних ідей;

- підвищення активності кожного працівника в поєднанні особистої та колективної зацікавленості за кінцеві результати своєї праці;

За умов ринкових відносин існує ціла низка стимулів, що сприяють широкому застосуванню конкурсної основи залучення до праці як одного з основних елементів організації виробництва.

Можна зробити висновок, що підбір кадрів на конкурсній основі, стає більш селективним завдяки великій кількості кандидатів, яким пропонується взяти у ньому участь. Цим особам дається можливість підготуватися як до письмового іспиту, так і до співбесіди з членами конкурсної комісії – безпосереднього конкурсу на вакантну посаду.

Доцільно розробити спеціальний нормативно-правовий документ, який би визначав порядок формування складу незалежних конкурсних комісій з урахуванням необхідності підвищення вимог до кандидатів і виключення непрофесійних мотивів добору кадрів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення