Курсова робота «Співробітники органів внутрішніх справ як державні службовці», 2007 рік

З предмету Право · додано 29.09.2007 00:11 · від mini · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Поняття та класифікація співробітників ОВС як державних службовців 2. Обовязки та права співробітників ОВС 3. Зарахування на службу в ОВС та порядок її проходження 4. Особливості підготовки кадрів ОВС 5. Присвоєння спеціальних знань рядового і начальницького складу ОВС 6. Відпустки рядового та начальницького складу 7. Пенсійне забезпечення співробітників ОВС 8. Дисциплінарна відповідальність співробітників ОВС 9. Порядок звільнення з органів ОВС Висновок Використана література

Висновок

Отже, державну службу в органах внутрішніх справ можна розглядати в якості найважливішої ланки системи органів внутрішніх справ, направляє і забезпечує поступовий розвиток службовця як особистості, професіонала і громадянина, гарантує баланс інтересів і взаємну відповідальність посадовця, відомства і суспільства.

Мета державної служби в органах внутрішніх справ – забезпечення організаційно – правових, морально – психологічних та інших умов для формування високопрофесійного кадрового корпусу органів ВС, здатного ефективно вирішувати правоохоронні завдання, які поставлені перед МВС суспільством і державою.

Для ефективної розробки концепції розвитку державної служби в органах внутрішніх справ потрібно удосконалювати роботу у таких сферах:

- нормативного забезпечення

- кадрового, організаційно – інформаційного забезпечення

- наукового, навчально – методичного забезпечення

- соціально – медико – психологічного забезпечення.

Процес реформування потребує відповідного правового забезпечення. Необхідно розробити і подати до органів влади України низку проектів законодавчих актів, у тому числі Закону «Про органи внутрішніх справ», постанов Уряду з питань удосконалення структури апарату МВС, розширення кола посад державних службовців, звільнення органів внутрішніх справ від невластивих функцій. “Про держ. службу в органах внутрішніх справ”, Кодекс поведінки службовця органів внутрішніх справ.

Діяльність органів внутрішніх справ побудована на професійній діяльності їх співробітників – осіб які перебувають на службі в кримінальній міліції, міліції громадської безпеки, транспортній міліції, державній автомобільній інспекції, міліції охорони, спеціальній міліції, мають звання співробітників міліції і відносяться до кола співробітників міліції рядового чи начальницького її складу. Службовці органів внутрішніх справ діляться на три види в залежності від покладених повноважень :1)представники адміністративної влади, 2) фахівці,3)допоміжний персонал. Саме співробітники ОВС обороняють громадський порядок від злочинних і інших протиправних посягань. Існують певні особливості у порядку прийняття та проходження служби в органах ВС, що регулюються Положенням Кабінету Міністрів України “Про проходження служби рядовим і начальницьким складом органів внутрішніх справ України” та наказом МВС України Про визначення прав начальників органів(підрозділів) внутрішніх справ”.Держава гарантує співробітникам ОВС соціальний захист. Вони користують пільгами при вирішенні питань соціально – побутового забезпечення у порядку, передбаченому законодавством України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?