Курсова робота «Міксбордер в напівзатіненому місці», 2013 рік

З предмету Дизайн · додано 29.10.2015 15:10 · від Юля Піткільова · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Вступ. 2. Грунтово - кліматичні умови. 3. Характеристика рослин підібраних для створення квітника. 4. Хвороби і шкідники квіткових культур, догляд за квітником. 5. Влаштування квітника. 6. Розрахунок кількості посадкового матеріалу і його вартості. 7. Техніка безпеки при проведенні робіт. Висновок. Список літературних джерел.

Висновок

У курсовій роботі я розробила міксбордер ранньо-веняного типу цвітіння.
Під час створення декоративних квіткових композицій я керувалася принципами поєднуваності елементів і загальними правилами естетичного сприйняття. Значну роль грає першорядна функція зелені, зовнішній вигляд окремих композицій, комбінація кольору, світла і тіні.
З допомогою кольору можна домогтися кульмінаційної точки в оформленні та відповідного йому психологічного і емоційного впливу, комфорту.
Кольори — безсумнівно зумовлені оптичними властивостями предметів, які кожною людиною сприймаються індивідуально. Крім цього, колірний вплив залежить від гри світла, і тіні, і навіть від особливостей поверхні, і структури кольорів та листя. Велику роль в підборі рослин відіграли грунтово-кліматичні умови.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?