Курсова робота «Автоматизація технологічного процесу виробництва крекеру», 2014 рік

З предмету Інше · додано 25.10.2015 18:07 · від Володя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 4 1. Аналіз технологічного процесу 6 2. Вибір схеми автоматизації 8 3. Обгрунтування вибору технічних засобів автоматизації 10 Висновок 14 Список використаної літератури 15

Висновок

У даному курсовому проекті було розроблено та обгрунтовано систему автоматизованого керування технологічним процесом виробництва крекера. Зокрема, розроблено функціональну схему згідно із технологічним процесом виробництва та проведено розміщення на ній технічних засобів які б дали змогу провести автоматизацію. Усі технічні засоби автоматизації було підібрано згідно з вимогами технології, враховуючи середовище у якому буде відбуватися взаємодія, а також беручи за основу параметри технологічного процесу.
Так як і передбачалося завданням, створена система повинна максимально автоматизувати процес виробництва, зменшивши вплив людського фактору та забезпечити надійність і безперебійність роботи.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?