Курсова робота «Бюджетна система Європейського Союзу», 2015 рік

З предмету Фінанси · додано 25.10.2015 14:06 · від Ігор · Додати в закладки
70 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 3 1. Теоретико-методичні основи бюджетної системи ЄС.5 2. Особливості організації та функціонування бюджету.11 3. Проблеми та перспективи розвитку бюджетної системи ЄС на сучасному етапі.19 Висновки.24 Список використаної літератур.26 Додатки. 28 2014. рік.

Висновок

Висновки
За результатами проведеного дослідження варто зазначити, що бюджетна система Європейського Союзу зі всіма її складовими є достатньо складною за своєю організацією, спільний бюджет надзвичайно важливим фінансовим інструментом для забезпечення економічної стабільності об’єднання та його держав-членів. При цьому в своєму розвитку спільний бюджет пройшов п’ять етапів розвитку починаючи зі створення зони вільної торгівля в 1951 році і до сьогодні, розвиваючись паралельно з інтеграційним розвитком та розширенням в цілому Європейського Союзу.
Загалом спільна бюджетна політика ЄС основуючись на таких принципах як принцип єдності, принцип бюджетної точності, принцип річного періоду, принцип збалансованості, принцип єдиної валюти обліку, принцип універсальності, принцип цільового характеру видатків, принцип ефективного фінансового управління, принцип прозорості покликана для підвищення фінансової стабільності та цільовому використанню коштів за такими видатковими статтями як «Забезпечення росту конкурентоспроможності», «Загальна аграрна політика», «Соціальна політика», «Глобалізація ЄС» та «Адміністративні витрати». Однією з особливостей спільного бюджету ЄС є формування його дохідних статей. Основними дохідними статтями бюджету ЄС є такі статті як «Внески держав-членів» та «Надходження в ПДВ», а також надходження від власних ресурсів ЄС, таких як митні і цукрові податки та доходи від сільськогосподарської діяльності. Важливим джерелом доходів, котре потребує розширення є саме доходи від власних ресурсів, адже таким чином можна підвищити самофінансування бюджету ЄС, проте на сьогодні дане джерело надає лише близько 15 % спільного бюджету ЄС. Найбільша ж стаття доходів це «Внески держав-членів», котра становить близько 75 % від спільного бюджету ЄС на сьогодні.
Особливістю бюджетного планування в Європейському Союзі є також існування кількох видів бюджетних планів, котрі відрізняються строками на котрі вони укладаються. Загалом розрізняють багаторічні фінансові плани або багаторічні фінансові перспективи, котрі укладаються на період 5 років та визначають обсяги фінансування по основних бюджетних статтях на довгострокову перспективу. Існують також однорічні фінансові плани, котрі відображають обсяги фінансування по основних бюджетних статтях на період одного року. Однорічні фінансові плани узгоджуються з багаторічними та не мають суперечити їм.
Загалом процес прийняття фінансового плану або кажучи іншими словами бюджету є достатньо тривалим та громістким, оскільки під час даного процесу враховуються та приймаються рішення різними інститутами влади ЄС, такими як Європейська Комісія, Європейський Парламенту та Рада Міністрів, статуси яких під час прийняття спільного бюджету змінювалися протягом еволюції й самого бюджету. Сьогодні Парламент діє паралельно з Радою під час прийняття рішень щодо складання проекту бюджету, раніше ж, до набрання чинності Лісабонського договору, їх повноваження були розділеними залежно від статей витрат бюджету, котрі були розділені на обов’язкові та необов’язкові.
Говорячи ж про сучасний стан бюджетної системи Європейського Союзу та досліджуючи його структуру, варто звернути увагу на нерівномірності розподілу бюджетних коштів між державами-членами, що спричинено різними рівнями розвитку їх економік. Тому відповідно майбутні цілі функціонування ЄС мають бути спрямовані в першу чергу на зближення рівнів розвитку економік держав-членів до єдиного рівня, що спрощуватиме проведення спільної як бюджетної, так і політичної та соціальної політик в межах всього об’єднання. Також, вважаю, що необхідним та доцільним в сьогоднішніх умовах розвитку об’єднання є деяке реформування його бюджетної політики з метою підвищення централізації влади в бюджетній сфері та передачі ширшого кола видаткових статей на наднаціональний рівень, так як це сприятиме ефективнішому функціонуванню Європейського Союзу в цілому.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 70 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали