Курсова робота «Оптимізація рівня складських запасів і інвентаризація», 2015 рік

З предмету Логістика · додано 25.10.2015 12:13 · від Влад · Додати в закладки
70 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1 Методи та підходи до визначення оптимальної кількості складів в системі розподілу товару 7 1.1. Розподільчі центри у логістичних ланцюгах 7 1.2. Методи розташування розподільчих центрів 10 1.2.1. Метод повного перебору 10 1.2.2. Евристичні методи 10 1.2.3. Метод визначення центру ваги 10 1.2.4. Метод пробної точки 11 Розділ 2 Логістичні операції 13 2.1. Вихідні дані практичної частини 13 2.2. Управління багатономенклатурними постачаннями (ABC-XYZ) 15 2.3. Розрахунок оптимальної партії постачання (EOQ) 23 2.4. Розрахунок вантажної площі складу 25 2.4.1. Визначення об’єму (м3) товарного запасу 26 2.4.2. Знаходження необхідної кількості палето-місць 26 2.4.3. Визначення норми вантажної площі на одне палето-місце 27 2.4.4. Визначення розміру вантажної площі 27 Висновки 28 Список використаної літератури 29

Висновок

Отже, АВС-XYZ аналіз є ефективним інструментом управлінського обліку та контролю на підприємстві, оскільки представляє ефективну можливість покращення системи стратегічного управління. Аналіз спрямований на вирішення завдань з формалізації бізнес-процесів, ідентифікації та аналізу витрат у розрізі господарських процесів та окремих операцій, оптимізації вартісних, трудових і часових показників, виявлення та усунення «вузьких місць», удосконалення при цьому функціонування соціально-економічної системи в цілому.
Провівши ABC і XYZ аналізи над асортиментом медикаментів даного підприємства я визначив, що препарат «Колдрекс» є найбільш збитковим, оскільки його попит нестабільний і малозпрогнозований.
Дослідивши рейтинг трьох підприємств-постачальників «ПП Шульц», «ПП Сварга», ТОВ «ВСЛ» я дійшов висновку, що найкращу позицію тримає ТОВ «ВСЛ». Саме з цим товариством слід вести плідну співпрацю.
Виключений з номенклатури товар був замінений іншим, а саме "Легалоном". Для цього товару я визначив оптимальний розмір партії постачання, кількість замовлень на рік, мінімальні сумарні витрати на виконання замовлення і зберігання за період. Саме з цих розрахунків можливо знизити витрати на утримання запасів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 70 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?