Звіт з практики «Звіт практики в банку ПАТ КБ „Приватбанк”», 2015 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 21.10.2015 12:41 · від Ляна · Додати в закладки
30 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Управління організаційною підсистемою підприємства.6 Розділ 2. Управління матеріально-технічною підсистемою.10 Розділ 3.управління виробничо-технічною підсистемою (операційна, маркетингова, комерційна, збутова діяльність).12 Розділ 4. Аналіз управління соціально-психологічною підсистемою підприємства.18 Розділ 5. Управління фінансово-економічною підсистемою.20 Розділ 6. Управління стратегічним розвитком організації та її конкурентоспроможністю.24 Розділ 7. Управління інноваційною діяльністю.27 Розділ 8. Зовнішньо-економічна діяльність підприємства.29 Розділ 9. Пропозиції щодо вдосконалення діяльності підприємства.32 Висновки.34 Список використаних джерел.35

Висновок

При сьогоднішній фінансовій ситуації в Україні не кожен банк встоїть на ринку фінансових послуг, щоб його діяльність приносила прибуток і була успішною. Але існує ряд таких установ, які легко долають будь які перешкоди. Одним із таких банків є ПАТ КБ „Приватбанк”. За останні роки в ПАТ КБ „Приватбанк” суттєво зміцнив свої позиції на фінансовому ринку України. Динамічне зростання банку стало його визначальною рисою. Банк постійно підтверджує відкритість і надійність для ділових партнерів, дотримується принципів стабільності та прозорості у взаємовідносинах. Він є одним із найбільш впізнаваних брендів в Україні.
Я вважаю, що це саме той банк, який гідно конкурує на українському ринку. Він впроваджує нові стандарти обслуговування клієнтів, пропонує нові продукти, запроваджує нові маркетингові рішення. Всі ці особливості дають змогу банку мобільно і ефективно реагувати на зміни кон’юнктури ринку. Також він проводить прозору політику та виходить на нові економічні ринки, що збільшує довіру до нього не тільки вітчизняних клієнтів, але і закордонних партнерів, він завжди прагне виправдати їхню довіру.
ПАТ КБ „Приватбанк” заслужено займає перше місце на ринку банківських послуг України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 30 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?