Курсова робота «Бізнес планування ПП „Ласунка”», 2013 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 21.10.2015 12:39 · від Ляна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1. Теоретико-методологічні основи бізнес-планування.5 1.1. Сутність бізнес-планування та його місце в управлінні.5 1.2. Види бізнес-планів та їх цілі.10 1.3. Загальна методологія розробки бізнес-плану.14 Розділ 2. Прикладне застосування бізнес-планування на пп „ласунка”.19 2.1. Загальна характеристика ПП „Ласунка”.19 2.2. Аналіз складання бізнес-плану на ПП „Ласунка”.22 Розділ 3. Проблеми та шляхи вдосконалення бізнес-планування на основі зарубіжного досвіду.30 Висновок.37 Список використаних джерел.39

Висновок

ВИСНОВОК
Слід відзначити, що сам процес бізнес-планування є надзвичайно складним. Для створення повного, успішного бізнес-плану потрібно провести широкомасштабні дослідження галузі, в якій збирається працювати підприємець, а також спрогнозувати усі майбутні витрати, прибутки та інші показники, потрібні для вдалої діяльності підприємства. Адже набагато легше помилитися на папері ніж в реальному бізнесі, так само, як краще передбачити усі загрози, що можуть виникнути в діяльності фірми і спробувати знайти шляхи вирішення цих проблем.
Однак добре написаний бізнес-план – це лише половина роботи, тому що важливо, щоб проект знайшов свого „покупця”, тобто інвестора, якого зацікавить ідея підприємця і який буде згодний виділити на неї кошти. Щоб отримати необхідні кошти потрібно зацікавити інвестора, тобто представити йому реальний проект, який в майбутньому принесе йому прибуток. Саме тому потрібно ретельно досліджувати потреби на ринку, щоб отримати згодом потенційних покупців свого товару, а бізнес-плани повинні складати спеціалісти в даній галузі, щоб уникнути хибного прогнозу і одержати максимальний прибуток при мінімальних витратах.
Таким чином, ціль розробки бізнес-плану – спланувати господарську діяльність фірми на найближчий і віддалений періоди відповідно до потреб ринку і можливостей даного підприємства.
У даній роботі був проведений аналіз реально функціонуючого приватного підприємства „Ласунка”, якому необхідно утримувати свої позиції на ринку в умовах конкуренції і без бізнес-планування просто неможливо обійтися. Так як сьогодні на ринку користується попитом одна номенклатура товарів, а завтра може застосовуватися зовсім інша.
Проаналізувавши бізнес-план можна дійти висновку, що підприємство „Ласунка” є конкурентоспроможним, тому що ціна продукції значно нижча, ніж у конкурентів, що дає змогу завоювати більше коло потенційних споживачів даного продукту. Щодо рентабельності виробництва продукції, то вона становить 5,9%, однак це є не досить позитивною рисою для приватного підприємства.
Порівнявши зарубіжний досвід бізнес-планування з вітчизняним, можна зробити висновок, що вони значно різняться. Вітчизняні підприємці стикаються з проблемами, які невідомі на Заході і, відповідно, не можуть перейняти досвід з їх вирішення.
Разом з тим зарубіжний досвід і поки, що недостатній досвід російських підприємств показують, що навіть в умовах перехідного періоду складати бізнес-плани змушує саме життя, яке зазнає економічних і правових впливів.
Незважаючи на відсутність законодавчих актів, які прямо зобов’язують розробку бізнес-планів, сьогодні в Україні прийнята значна кількість указів, які формують ділове середовище підприємства. Функціонування в ньому передбачає необхідність розробки бізнес-плану для одержання фінансування проекту. У кризових же умовах перехідного періоду бізнес-план підприємства має насамперед вирішувати завдання поліпшення його фінансового оздоровлення (санування).
Все сказане вище дозволяє зробити висновок про, те що в умовах ринку і жорсткої конкуренції підприємствам і їх керівникам не можна покладатися лише на досвід, інтуїцію та сприятливі обставини. Відмова від застосування бізнес-планування супроводжується коливаннями та помилковими маневрами, що свідчать про поганий стан справ. Бізнес-план є важливим елементом внутрішнього планування і керівництва на підприємстві, який допомагає визначити напрямки розвитку підприємства у перспективі, застерегти керівництво від помилкових дій, забезпечити фінансову стійкість організації і зробити продукцію конкурентоспроможною на внутрішньому та світовому ринках.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення