Курсова робота «Державний борг України», 2014 рік

З предмету Фінанси · додано 18.10.2015 13:46 · від Дмитро Серьогін · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ І. Теоретичні основи державного боргу 1.1. Сутність «державного боргу» 1.2. Причини та наслідки зростання держборгу 1.3. Державна заборгованість в історичному аспекті Іі. Практичні аспекти державного боргу україни 2.1. Аналіз динаміки державного боргу держави 2.2. Структура державного боргу України 2.3. Джерела погашення боргу Ііі. Проблематика та перспективи обслуговування державного боргу 3.1. Проблеми обслуговування державного боргу України на сучасному етапі 3.2. Управління державним боргом у контексті досвіду зарубіжних країн 3.3. Напрями оптимізації державного боргу України Висновки Перелік джерел

Висновок

В умовах формування та функціонування ринкової економіки важливою складовою державних фінансів є державний борг. Дефіцит державного бюджету, залучення та використання позик для його покриття, нестабільність національної валюти, військові дії на сході країни призвели до значного зростання державного боргу в Україні в останні роки.

В даній роботі ми дослідили теоретичні та практичні аспекти державного боргу, зрозуміли, що вони вкрай відрізняються від реалій українського сьогодення.

Поставивши перед собою завдання зрозуміти чому склалась така ситуація та як її змінити, ми прослідкували за діяльністю Міністерства фінансів, уряду у сфері управління державним боргом. Можна сказати, що перед ними, як ніколи гостро, стоїть завдання у розробленні такої боргової стратегії, в якій державний борг розглядатиметься не з позицій боргового тягаря на національну економіку, а як інструмент в механізмі забезпечення стабільного економічного зростання країни, забезпечення необхідних темпів приросту ВВП та повної зайнятості, стримування інфляційних процесів, забезпечення фінансування соціальних програм, формування достатніх обсягів кредитних ресурсів для розвитку підприємницької діяльності, залучення необхідних обсягів іноземних інвестицій.

Отже, державний борг необхідно скорочувати, особливо зовнішній, адже це може викликати обмеження економічної та політичної незалежності держави. Все повинне базуватись на наукових засадах; прогнозні показники обсягів держборгу, його обслуговування треба ретельно вивчати не менш як на 10 років вперед, і головне намагатися відповідати ним; ефективно використовувати залучені кошти.

Будемо сподіватись, що в найближчому майбутньому нам вдасться досягти миру, стабільності валюти та зменшити боргове навантаження.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали